Nalini Cortina 1956
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Cortina 1956

Nalini Cortina 1956
Nalini Cortina 1956 Nalini Cortina 1956 Nalini Cortina 1956
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 2
4,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Женски дрес, со третман за УВ заштита!

„Регулар“ фитот и минималната конструкција гарантираат максимален комфор при возењето, а на тоа се додава и посебната „мазна“ плетка на шевовите. 
Рефлектирачките логоа/детали на страничните и задните панели се за зголемена безбедност/видливост во сообраќајот, а силиконските, еластични грипери кај нозете, овозможуваат и добар фат и поставеност.

За перничето
Специјално дизајнирано за женска анатомија. Се карактеризира со одличен фит, голема дишливост и има антибактериски третман. Конструкцијата со различна густина на материјалот гарантира подобра потпора при возењето!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, cortina 1956