Кошничката е празна!
Најпродавани

Elite Vico Carbon

Elite Vico Carbon
Бренд: Elite
Код на производот: elite
Достапност: 9
1,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Карбонски држач за бидон, од италијанската компанија Елит.
Тежина: 25 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: elite, vico, carbon