Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Funny

Nalini Funny
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 5
900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Многу лесни чорапи за велосипедизам, од италијанската компанија Налини - со весел дизајн, затоа што и треба да сме весели и насмеани кога си возиме :)

Ова е комфорен модел, со кој може да се поминат и часови на Вашиот велосипед, конструирани од многу дишлив, функционален материјал, со голема еластичност.
Висина: 19цм
Состав: 92% полиамид, 6% еластан, 2% еластодин

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, funny