Natural Touch blue
Кошничката е празна!
Најпродавани

Natural Touch blue

Natural Touch blue
Бренд: Natural Touch
Код на производот: natural touch
Достапност: 3
340ден.
 
   - ИЛИ -   

Мултифункционални бандани

Сите практикувачи на активни спортови имаат потреба од ваков производ во својата опрема: како за терморегулација и во студени и во топли денови, така и едноставно само како моден детал можеби - изборот е секако очигледен за ваков производ со широка намена.

Материјал: полиестер

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bandana, бандана, марама