Shimano адаптер преден 140-160-180мм
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano адаптер преден 140-160-180мм

Shimano адаптер преден 140-160-180мм
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 5
1,250ден.
 
   - ИЛИ -   

Адаптер за предна кочница: 140-160-180мм.

Компатибилен за:

- Shimano Dura-Ace BR-R9270
- Shimano Dura-Ace BR-R9170
- Shimano Ultegra BR-R8170
- Shimano Ultegra BR-R8070
- Shimano 105 BR-R7070
- Shimano Tiagra BR-4770
- Shimano GRX BR-RX810
- Shimano GRX BR-RX400
- Shimano BR-RS805
- Shimano BR-RS505
- Shimano BR-RS405
- Shimano BR-RS305
- Shimano Metrea BR-U5000

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, adapter, br-rs505, y8n230000