Ale Sunny
Кошничката е празна!
Најпродавани

Ale Sunny

Ale Sunny
Ale Sunny Ale Sunny
Бренд: Ale
Код на производот: ale
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Нов бренд во нашето портфолио - облека за велосипедизам од врвниот бренд, италијанската Але'!

Многу лесна капа за велосипедизам, идеална за носење под кацигата. Скоро и да нема да ја чувствувате на Вас, дишлива е и комфорна.

Нуди одлична заштита од Сонцето!

Тежина: 30г.
Температурен опсег: 18°/25°С

Материјали: 72.5% полиамид, 27.5% еластан

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: ale, sunny