TEC disc brake
Кошничката е празна!
Најпродавани

TEC disc brake

TEC disc brake
Бренд: Tec
Код на производот: TEC
Достапност: 2
590ден.
 
   - ИЛИ -   

Пакни за диск кочници компатибилни со Шимано.

Од производителот:
Compatible: XTR 2011
Kevlar reinforced compound
Consistent braking power
Reduce noise
Hardened steel backplate

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: tec, deore, disc