OUTDOOR.MK
Кошничката е празна!
Добредојдовте во OUTDOOR.MK

Разгледувајте, пребарајте и ако не најдете тоа што Ви е потребно – Ве молиме контактирајте не’ во нашата продавница: info@outdoor.mk, 02/614-7644

Asolo GreenWood GV
Водоодбивната Первангер кожа од висока класа, нуди одлична заштита и комфор, а сооветно високата кла..
12,500ден.
Black Diamond TreeLine Rain Shell
Со овој модел, прогласен за најдобра заштитничка „пролет/лето“ јакна од американското списание Аутса..
0ден.
Gaerne G. Tornado Carbon 8.0
Патики за друмски велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За моделот: Ова е ве..
9,500ден.
Black Diamond Glissade NEW
Најновата генерација на моделот Black Diamond Glissade. Најдобрата зделка за 4-сезонска ракавица ..
4,400ден.
Trelock BC480
Trelock е германска компанија со повеќе од 160 годишно искуство! Ситуирана во Мунстер, град кој е..
2,600ден.
Black Diamond Mission Leather Mid
На залиха уште само две големини: 10УК (44.5) и 11УК (46) Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!!   ..
11,500ден. 9,200ден.
Bianchi Via Nirone 7 DB 105
„Виа Нироне 7“ е местото каде што се’ започна за Бјанки. Тоа е адресата на првата продавница на Едо..
136,500ден.
Bryton Gardia R300 radar
Радар и светло во едно. Брајтон ГАРДИА Р300: Моќен сојузник за Ваша безбедност! Bryton ја прошир..
8,300ден.
Grivel Master Pro
Популарната алатка за обезбедување и абзелување на италијанската компанија Гривел: Мастер Про! Ов..
1,850ден.
Bryton Rider S500 bundle
Модел од највисоката класа, од новата т.н. „С“-серија на ГПС уреди за велосипедизам од Брајтон. Цен..
25,500ден.
Black Diamond Trucker Hat
Капа за терморегулација, заштита од сонце - со шиено лого, со кое се оддава почит на планините и ист..
1,950ден.
Bianchi Oltre XR4 CV disc + Vision Metro 5D
Врвна перформанс комбинација: рам/вилушка Bianchi Oltre XR4 CV disc + интегриран аеро волан со стем ..
287,000ден.
Black Diamond BoundaryLine Insulated
Уште само С и М големина. Фантастична цена со 50% ПОПУСТ!!! Блек Дајмонд во овој модел на ски/бо..
22,800ден. 11,400ден.
Nalini Warm Reflex
Зимски дрес, конструиран од топол, растеглив, комфорен материјал. Уште само М и Л големина. Одли..
6,700ден. 3,350ден.
Nalini Classica Bib Tight
Зимски долен дел, кој во својата конструкција користи мининален број на засекувања и шевови во матер..
7,400ден.
Nalini LADY LS Fit
Одлична цена со 50% ПОПУСТ - за дамите!!! Термо слој, со женски крој. Материјалот е со компакт..
5,800ден. 2,900ден.
Nalini Road Wind Bib Tight
Зимски долен дел од дрес за велосипедизам, од италијанската компанија НАЛИНИ. Во долниот дел, во де..
8,600ден.
Nalini Exagon
На залиха уште само M и ХХЛ големина. Одлична цена со 50% ПОПУСТ Зимски ракавици за велосип..
2,900ден. 1,450ден.
Outdoor.mk препорачува
Romet Rambler R9.1 grey
30,500ден.
Trimm Highlander
4,500ден.
Limar Alben green
3,700ден. 2,590ден.
 • Bianchi
 • 4Fun
 • Tendon
 • Sigma
 • Rock Empire
 • Primus
 • K2
 • Julbo
 • Gaerne
 • Grivel
 • Corratec
 • Continental
 • Boreal
 • Black Diamond
 • Asolo
 • Trimm
 • Tec