Кошничката е празна!
Добредојдовте во OUTDOOR.MK

Разгледувајте, пребарајте и ако не најдете тоа што Ви е потребно – Ве молиме контактирајте не’ во нашата продавница: info@outdoor.mk, 02/614-7644

Limar F90 PC
Рамка: Grilamid TR90 со подесувачки носници и гумени рачки Додатоци: микрофибер заштита за носење и..
4,900ден.
Bianchi Duel 29S
Одберете и Вие - Бјанки! Одберете и Вие - повеќе од 130 години италијанска традиција и пасија во ве..
37,500ден.
Millet Ubic 45 MBS
UBIC серијата на ранци на Millet сe најпродаваните модели на ранци кај нас! Многу практични модели с..
10,900ден. 8,170ден.
Primus Vacuum 0.75L
Овој 4-сезонски термос е со двоен ѕид и направен е од издржлив нерѓосувачки челик. Благодарение на н..
1,550ден.
Black Diamond HeavyWeight WoolTech
Најновиот модел на ХевиВејт ВулТек! Мека, комфорна, тенка, а топла ракавица, благодарение на новата..
2,750ден.
Black Diamond Spot 325 octane
Најновата верзија на најпродаваниот и наградуван модел на челна лампа на Black Diamond - сега веќе с..
2,500ден.
Conti. Cross King TR 29x2.2 folding
- TubelessReady - Класа: Performance - кевлар Модел кој е совршено позициониран помеѓу РејсКинг..
1,900ден.
Romet Orkan 2M
Промотивна цена со 20% ПОПУСТ!!! Почитувани, со големо задоволство Ве информираме, дека започнува..
23,200ден. 18,550ден.
Bianchi Sprint 105 11s
Рам Sprint carbon monocoque, ПресФит 86.5x41mm, (Компатибилност со механички и електронски менувачк..
133,000ден.
Romet Art Deco 3
Женски градски велосипед Промотивна цена со 20% ПОПУСТ!!!   Почитувани, со големо задово..
21,700ден. 17,350ден.
Black Diamond Access Hoody
Вековната загатка околу непредвидливите временски услови во високите планини е конечно решена! Овој..
10,900ден. 6,900ден.
Millet Trident Winter
Лесна, зимска чевла со одлична изотерма: до -10°C, овозможена од докажаната Прималофт изолација. ..
11,800ден. 8,250ден.
Black Diamond Alpine Light Lady
Овие панталони се сон за секој планинар кој сака лесен модел, кој дава забележително чувство на слоб..
6,300ден. 4,700ден.
Shimano Ultegra R8000 11s
Shimano ULTEGRA R8000 (2x11s) Одлична цена!!! СО ПОПУСТ: 42800,- денари (Редовна цена: 64300,- де..
64,300ден. 42,800ден.
Nalini Logo Ti
Од овој модел на залиха имаме уште само M големина. Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!! Поларест техни..
5,300ден. 2,650ден.
Outdoor.mk препорачува
Romet Grom 6S
17,300ден. 13,850ден.
Romet Rambler R9.3
29,000ден. 23,200ден.
Sigma Buster 300
2,500ден.
 • Black Diamond
 • Boreal
 • Continental
 • Corratec
 • Grivel
 • Gaerne
 • Julbo
 • K2
 • Marker
 • Millet
 • Primus
 • Rock Empire
 • Sigma
 • Tendon
 • 4Fun
 • Bianchi
 • Trimm
 • Tec
 • Asolo