Кошничката е празна!

Специјални Понуди

Приказ: Листа / Табеларно
Прикажи:
Сортирање По:
Asolo Aconcagua GV
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: 41 1/3 и 42 Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!!! М..
14,500ден. 10,900ден.
Asolo Drifter GV
Од овој модел имаме уште само една големина на залиха: 46! Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!! Материј..
9,900ден. 7,400ден.
Asolo Revert GV Lady
Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големинa: 36 2/3! Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!! Каракт..
7,900ден. 5,900ден.
Asolo Revert GV Man
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: 45 и 46! Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!! Специ..
7,900ден. 5,900ден.
Asolo Spyre GV
Од овој модел имаме уште само 1 големина: 7УК (40 2/3 ЕУ) Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!! Карактер..
7,790ден. 5,840ден.
Asolo Tribe GV
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: 43 1/3 и 43 2/3! Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!! ..
10,500ден. 7,880ден.
Bell Array
..
4,800ден. 3,360ден.
Bell Coast
Шлем за велосипедизам од американската компанија BELL! Визирот по потреба може да се извади/додад..
2,600ден. 2,080ден.
Bell Endeavor MIPS
Шлем за велосипедизам од американската компанија BELL! Со дополнителна MIPS заштита. Тежина: 2..
5,700ден. 3,990ден.
Bell Faction
..
2,400ден. 1,920ден.
Bell Faction
..
2,400ден. 1,920ден.
Bell Intersect
Шлем за велосипедизам од американската компанија BELL! Визирот по потреба може да се извади/додад..
3,400ден. 2,380ден.
Bell Muni
Шлем за велосипедизам од американската компанија BELL! Визирот по потреба може да се извади/додад..
3,700ден. 2,590ден.
Bell Overdrive
..
5,700ден. 3,990ден.
Bell Rush MIPS
Шлем за велосипедизам од американската компанија BELL! Визирот по потреба може да се извади/додад..
5,700ден. 3,990ден.
Bell Stoker
Шлем за велосипедизам од американската компанија BELL! Визирот по потреба може да се извади/додад..
4,200ден. 3,360ден.
Bell Stoker MIPS
..
5,700ден. 3,990ден.
Bell Tempo
Шлем за велосипедизам од американската компанија BELL! Тежина: 268 грама Отвори за вентилација: ..
2,300ден. 1,840ден.
Bianchi Bib Short Classic
Од овој модел на залиха имаме уште само XXL големина! Одлична цена со 20% ПОПУСТ! Материјал: Lyc..
5,500ден. 4,400ден.
Bianchi Camaleonte 1
Спецификација:  Големини: 43-47-51-55-59 Рамка: Camaleonte SPORT ALU Gent. V-Brakes Вилушка:..
44,900ден. 31,400ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
Одлична цена за комфорен хибрид: 24 брзини, диск кочници, преден амортизер, суспензија под седиште....
41,000ден. 30,750ден.
Bianchi Duel 27.2
Одличен избор за рекреативен велосипедизам Одберете Bianchi! Одверете повеќе од 130 години тради..
33,900ден. 23,700ден.
Bianchi floor pump
Подна пумпа со метално тело. Погодна за сите типови на ѕивани. Манометарот е високо поставен и има..
2,350ден. 1,880ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
Супер лесен алуминиумски рам со рејсинг геометрија! Одлична опрема и перформанси за одлична цена! ..
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Impulso Veloce 10s
Овој модел е достапен само во 1 големина: 55цм Ви нудиме одлична цена со 25% ПОПУСТ!!! Одберете ..
85,900ден. 64,400ден.
Bianchi Kuma 27.1
Модел за 2016та година - веќе достапен во нашиот продажен центар. Одберете Bianchi - Одберете 130-г..
49,500ден. 39,600ден.
Bianchi Kuma 27.2 8sp
Од овој модел на залиха се останати уште само 2 велосипеди: во L и XL големина! Одлична цена со 20%..
36,500ден. 27,300ден.
Bianchi Kuma 27.2 9sp
Од овој модел имаме уште само 2 броја на залиха и тоа во големини М и XL! Одлична цена со 20% ПОПУС..
43,900ден. 35,000ден.
Bianchi Kuma 27.2 mamba
Супер цена за најпродаваниот модел на Бјанки кај нас! 25% ПОПУСТ - побрзајте со резервација: ограни..
43,900ден. 32,900ден.
Bianchi Kuma 29.1
Од овој модел имаме само уште една големина на залиха - XL! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Одбере..
51,000ден. 40,800ден.
Bianchi Kuma 29.2
Рам Kuma 29" alu Амортизер SR Suntour XCM HLO DS 29" 100mm Гарнитура Fsa #10 Шифтери Shimano Altu..
46,200ден. 34,700ден.
Bianchi Oltre XR4 рам 55cm
Рам: Bianchi Oltre XR4 - супер велосипедот на годината! Боја: сјајна „челесте“ (препознатливата, тр..
239,000ден. 215,000ден.
Bianchi Spillo Onice
Прекрасен градски велосипед од италијанската компанија Bianchi! Одберете повеќе од 130 години итали..
31,000ден. 24,800ден.
Bianchi Spillo Rubino
Прекрасен градски велосипед од италијанската компанија Bianchi! Одберете повеќе од 130 години итали..
28,000ден. 22,400ден.
Bianchi Spillo Rubino
Прекрасен градски велосипед од италијанската компанија Bianchi! Одберете повеќе од 130 години итали..
28,000ден. 22,400ден.
Bianchi Spillo Rubino Lady
Одберете и Вие - Бјанки! Одберете и Вие - повеќе од 130 години италијанска пасија и традиција во ве..
28,000ден. 22,400ден.
Bianchi Spillo Topazio
Одлично опремен градски велосипед со одлична цена: 24 брзини, динамо за светло, амортизер под седишт..
39,000ден. 31,200ден.
Bianchi Spillo Turchese
Прекрасен градски велосипед од италијанската компанија Bianchi! Одберете повеќе од 130 години итали..
26,000ден. 20,800ден.
Bianchi Sport Line Black
Промотивна цена на ограничена количина во чест на 130-годишнината на Бјанки! ​Произведено од Нали..
3,900ден. 3,120ден.
Bianchi Sport Line White
Промотивна цена на ограничена количина во чест на 130-годишнината на Бјанки! ​Произведено од Нали..
3,900ден. 3,120ден.
Bianchi Team MTB bib
Од овој модел на залиха имаме уште само S и XL големина! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Долен дел..
5,270ден. 4,200ден.
Bianchi Via Nirone 7 Sora 9sp
Од овој модел имаме само уште една големина на залиха - 55! Одлична цена сос 20% ПОПУСТ!!! Одбер..
69,000ден. 55,000ден.
Bianchi Via Nirone 7 Tiagra 10sp
Од овој модел имаме само уште една големина на залиха - 57! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Одбере..
81,000ден. 64,800ден.
Bianchi Wind Jacket
Од овој модел на залиха имаме уште само L и XL големина! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!   Мат..
5,500ден. 4,400ден.
Black Diamond BDV Hoodie
Од овој модел на залиха имаме уште само M, L и XL големини! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Супер ..
8,600ден. 6,000ден.
Black Diamond Dawn Patrol Jacket
Од овој модел ни се останати уште само L и XL големини! Ограничени количини сo 30% ПОПУСТ!!! Суп..
16,900ден. 11,800ден.
Black Diamond Enforcer
Од овој модел имаме само уште L големина!!! Ви го нудиме по одлична цена со 25% Попуст!!! Моде..
9,700ден. 7,270ден.
Black Diamond Factor 130
Останати се само уште две големини: Мондо 28 и Мондо 28.5!!! Фантастична цена со 50% ПОПУСТ!!! &nb..
33,900ден. 16,900ден.
Black Diamond Legend
Уште само еден пар во XL големина! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Топла, водоотпорна ракавица за ..
6,200ден. 4,960ден.
Black Diamond Positron 12cm Set
Сет од 6 комплети за 25% ПОПУСТ од редовната цена на комплетот!!! За комплетот: 2 Poistron караб..
4,980ден. 3,735ден.