Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Nalini AIS Ventoux 2.0
9,200ден. 4,600ден.
2019 Bianchi Intenso 105
144,500ден.
Nalini AHS Crocodile
5,200ден.
Bianchi Magma 9.1 (29")
43,900ден.
Campagnolo Zonda
30,900ден.

Калници

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Преден калник ..
450ден.
Заден калник Максимум: 28“/29“х2,5 (47/60х622) Тежина: 112гр. ..
1,150ден.
Сет од преден и заден калник за 28“ велосипед За рам со дебелина 25мм-35мм   ..
1,250ден.
Заден калник Максимум: 28“/29“х2,5 (47/60х622) Тежина: 239гр ..
1,250ден.
Преден калник Тежинa: 99 гр. ..
780ден.
Заден калник Тежина: 140гр. ..
890ден.
Заден калник Се поставува на колче со дебелина 24мм-26мм Ширина до 42мм ..
450ден.