Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.

Средства за подмачкување, чистење

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Joe's Bicycle Bio-Degreaser 500ml Средство за чистење/одмастување на велосипед: Од производи..
750ден.
Joe's Nano Bicycle Chain Lube 100ml Средство за подмачкување со нано технологија. За суви услови -..
480ден.
Joe's PTFE Bicycle Chain Lube 100ml Средство за подмачкување. За суви услови. Од производителот..
380ден.
Joe's Nano Bicycle Chain Lube 100ml Средство за подмачкување со нано технологија. За суви услови ..
480ден.
Joe's PTFE Bicycle Chain Lube 100ml Средство за подмачкување. За влажни услови. Од производител..
380ден.
Масло за подмачкување за возење во влажни услови - 50мл Начин на користење: прво целосно одмастете/..
430ден.
Керамичко масло за подмачкување за возење во влажни услови - 50мл Опис од производителот: Тајнат..
690ден.
Мека четка за миење на вашиот велосипед ..
550ден.
Четка со двојна глава за миење на вашиот велосипед ..
550ден.