Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.
Millet Ikam
2,200ден.

Облека

Оптимизирано пребарување

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Од овој модел на залиха имаме уште само L и XXL големина! Одлична цена со 30% ПОПУСТ! Материјал:..
5,500ден. 3,800ден.
Произведени во Италија од СМС Сантини! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Долен дел од дресот на Ти..
5,300ден. 3,700ден.
Произведени во Италија од СМС Сантини! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Лесна маичка со кратки рака..
4,600ден. 3,200ден.
Одлична цена за врвен МТБ дрес - со 30% ПОПУСТ!!! Маица на МТБ тимот на Бјанки. Произведена од С..
4,650ден. 3,200ден.
Ракавици за велосипедизам од Бјанки! Произведено во Италија од Налини! ..
1,800ден.
Материјал: Coolmax со додатоци од карбон ..
590ден.
Материјал: Coolmax со додатоци од карбон ..
590ден.
Промотивна цена на ограничена количина во чест на 130-годишнината на Бјанки! ​Произведено од Нали..
3,900ден. 2,700ден.
Промотивна цена на ограничена количина во чест на 130-годишнината на Бјанки! ​Произведено од Нали..
3,900ден. 2,700ден.
Камашни - произведени во Италија од „Налини“ за Бјанки! Материјал: 2mantoTEX Performance Уникатн..
4,200ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само S, L и XL големина! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Долен ..
5,270ден. 3,700ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само L и XL големина! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!   Мат..
5,500ден. 4,400ден.
Од овој модел имаме уште само 1 пар на залиха - број 47. Одлична цена со попуст од 25%!!! Gaerne..
6,190ден. 4,650ден.
Врз основа на 2 оценувања.
Од овој модел на залиха имаме само уште еден пар - во број 43!!! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! О..
17,900ден. 14,300ден.
Од оваа боја од моделот Космо, останата е само уште големина 47! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! П..
5,900ден. 4,700ден.
Патики за планински велосипедизам - G. Cosmo Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики на Ге..
5,900ден.
Овој модел е останат уште само во големина 41! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Патики за планински..
5,900ден. 4,720ден.
Од овој модел е останат уште само еден број во големина 36 и поради тоа е намален и може да се добие..
5,950ден. 4,460ден.
Чорапи за велосипедизам од италијанскиот производител GAERNE. Материјал: 63% Poliestere, 31% Poliam..
520ден.
Најновиот модел на Герне со Боа систем – по одлична цена! Ѓон од најлон со карбонски влакна: спец..
9,500ден.
Најновиот модел на Герне со карбонски ѓон и Боа систем – по одлична цена! Ѓон од карбон: Тестиран..
11,500ден.
Од овој модел е останат уште само број 43 со црна крцкалка/тока, а не сребрена како на фотката! По ..
8,900ден. 6,700ден.
Gaerne - чевли за велосипедизам производени во Италија! Италијанска традиција во велосипедизмот ушт..
9,390ден.
Патики за планински велосипедизам - G. Laser Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики на Ге..
5,900ден.
Патики за планински велосипедизам - G. Laser Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики на Ге..
5,900ден.
Резервна гума за делот под петата на ѓонот - за Герне патики. ..
570ден.
Патики за друмски велосипедизам - G. Motion Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики н..
9,300ден.
..
250ден.
"All-terrain" патики за планински велосипедизам со Вибрам ѓон. Од производителот:   S..
5,200ден.
"All-terrain" патики за планински велосипедизам со Вибрам ѓон. Од производителот:   S..
5,200ден.
Патики за планински велосипедизам - G. Olympia Plus Произведени во Италија од Gaerne! Сите патик..
9,900ден.
Патики за планински велосипедизам - G. Rappa Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики на Ге..
9,800ден.
Gaerne - чевли за друмски велосипедизам производени во Италија! Италијанска традиција во велосипеди..
5,900ден.
Резервна гума за делот под петата на ѓонот - за Герне патики. ..
490ден.
Фантастична цена на патика за друмски велосипедизам со карбон основа и БОА систем на затегнување и л..
13,500ден.
Највисоката класа на патики за друмски велосипедизам, од италијанскиот производител Герне!   ..
20,900ден.
Од овој модел на залиха има уште само еден број во големина 41! По одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! ..
20,900ден. 16,700ден.
Најновиот модел на Герне со Боа систем – по одлична цена! Супер лесна и ригидна чевла, чиј ѓон (н..
9,500ден.
Најновиот модел на Герне со карбонски ѓон и Боа систем – по одлична цена! Супер лесна и ригидна ч..
11,500ден.
Патики за планински велосипедизам произведени во Италија! GAERNE - италијанска пасија во велосипеди..
8,200ден.
Тенка поткапа поставена со микро полар: одличен фит околу главата и неприметно поставување под шлемо..
900ден.
Маска за заштита на Вашето лице од студ и ветер. Комбинацијата на искористени материјали од полар и..
950ден.
Најновиот модел на 1нт3гра - модел од највисоката класа на Налини! Дизајн кој е направен одлично ..
12,300ден.
Термален дрес со одлично формирање околу телото. Идеален модел за возење во студени денови, со зашти..
9,800ден.
Еластични ракавици за велосипедизам отпорни на ветер Основни карактеристики: термо/полар изолациј..
3,700ден.
Од Налини - за дамите! Модел кој е од најновата летна колекција на Налини – за 2018 година! До 2..
4,300ден. 3,440ден.
Модел кој е од најновата летна колекција на Налини – за 2018 година! До 28 април, промотивна цена с..
5,200ден. 4,160ден.
Модел кој е од најновата летна колекција на Налини – за 2018 година! До 28 април, промотивна цена с..
730ден. 580ден.
Модел кој е од најновата летна колекција на Налини – за 2018 година! До 28 април, промотивна цена с..
5,800ден. 4,640ден.
Модел кој е од најновата летна колекција на Налини – за 2018 година! До 28 април, промотивна цена с..
2,500ден. 2,000ден.