Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.
Millet Ikam
2,200ден.

Патики

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Од овој модел имаме уште само 1 пар на залиха - број 47. Одлична цена со попуст од 25%!!! Gaerne..
6,190ден. 4,650ден.
Врз основа на 2 оценувања.
Од овој модел на залиха имаме само уште еден пар - во број 43!!! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! О..
17,900ден. 14,300ден.
Од оваа боја од моделот Космо, останата е само уште големина 47! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! П..
5,900ден. 4,700ден.
Патики за планински велосипедизам - G. Cosmo Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики на Ге..
5,900ден.
Овој модел е останат уште само во големина 41! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Патики за планински..
5,900ден. 4,720ден.
Од овој модел е останат уште само еден број во големина 36 и поради тоа е намален и може да се добие..
5,950ден. 4,460ден.
Најновиот модел на Герне со Боа систем – по одлична цена! Ѓон од најлон со карбонски влакна: спец..
9,500ден.
Најновиот модел на Герне со карбонски ѓон и Боа систем – по одлична цена! Ѓон од карбон: Тестиран..
11,500ден.
Од овој модел е останат уште само број 43 со црна крцкалка/тока, а не сребрена како на фотката! По ..
8,900ден. 6,700ден.
Gaerne - чевли за велосипедизам производени во Италија! Италијанска традиција во велосипедизмот ушт..
9,390ден.
Патики за планински велосипедизам - G. Laser Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики на Ге..
5,900ден.
Патики за планински велосипедизам - G. Laser Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики на Ге..
5,900ден.
Резервна гума за делот под петата на ѓонот - за Герне патики. ..
570ден.
Патики за друмски велосипедизам - G. Motion Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики н..
9,300ден.
..
250ден.
"All-terrain" патики за планински велосипедизам со Вибрам ѓон. Од производителот:   S..
5,200ден.
"All-terrain" патики за планински велосипедизам со Вибрам ѓон. Од производителот:   S..
5,200ден.
Патики за планински велосипедизам - G. Olympia Plus Произведени во Италија од Gaerne! Сите патик..
9,900ден.
Патики за планински велосипедизам - G. Rappa Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики на Ге..
9,800ден.
Gaerne - чевли за друмски велосипедизам производени во Италија! Италијанска традиција во велосипеди..
5,900ден.
Резервна гума за делот под петата на ѓонот - за Герне патики. ..
490ден.
Фантастична цена на патика за друмски велосипедизам со карбон основа и БОА систем на затегнување и л..
13,500ден.
Највисоката класа на патики за друмски велосипедизам, од италијанскиот производител Герне!   ..
20,900ден.
Од овој модел на залиха има уште само еден број во големина 41! По одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! ..
20,900ден. 16,700ден.
Најновиот модел на Герне со Боа систем – по одлична цена! Супер лесна и ригидна чевла, чиј ѓон (н..
9,500ден.
Најновиот модел на Герне со карбонски ѓон и Боа систем – по одлична цена! Супер лесна и ригидна ч..
11,500ден.
Патики за планински велосипедизам произведени во Италија! GAERNE - италијанска пасија во велосипеди..
8,200ден.
Патики за планински велосипедизам и туринг од Шимано! ..
5,500ден.
Патики за друмски велосипедизам од Шимано! - комфорен фит и одлична поддршка: 2 лепенки како сист..
4,700ден.
Патики за планински велосипедизам од Шимано! - 2 лепенки кои ја даваат потребната стабилност и ко..
4,700ден.