Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Nalini AIS Ventoux 2.0
9,200ден. 4,600ден.
2019 Bianchi Intenso 105
144,500ден.
Nalini AHS Crocodile
5,200ден.
Bianchi Magma 9.1 (29")
43,900ден.
Campagnolo Zonda
30,900ден.

Камашни

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Камашни - произведени во Италија од „Налини“ за Бјанки! Материјал: 2mantoTEX Performance Уникатн..
4,200ден. 2,200ден.
Камашни за зимски услови. Произведени во Италија, со употреба на најфините термо материјали. ..
2,650ден.
На залиха само Ѕ и М големина Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Термо материјал - отпорен на ветер! ..
3,100ден. 2,480ден.
Камашни - растегливи, ликра! Основни карактеристики: растеглив материјал со УВ заштита, заден пат..
2,400ден.