Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.

Делови

Оптимизирано пребарување

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
20“ внатрешна гума Continental Compact 20 wide 50/57-406 20 х 1.9 х 2 - 2.125 Вентил: шредер (ав..
320ден.
26" внатрешна гума Continental Hermetic  Plus Tour 26" Благодарение на специјална компонента ..
290ден.
Лесна МТВ внатрешна гума 26“! 47-559/55-559 26х1.75-26х2.2 Тежина: 95 грама!!!! ..
1,000ден.
Внатрешна гума со млеко - најдобра заштита против дупнување!!! Димензија: 26“ х 1.75-2.125 Вентил:..
650ден.
Внатрешна гума со млеко - најдобра заштита против дупнување!!! Димензија: 26“ х 1.75-2.125 Вентил:..
550ден.
26" внатрешна гума. Вентил: шредер („автомобилски“) ..
220ден.
Внатрешна гума со млеко - најдобра заштита против дупнување!!! Димензија: 27.5“ х 2-2.5 / 650B Вен..
690ден.
27.5" внатрешна гума Вентил: преста (тенок) ..
290ден.
Continental 28" Race (700c) Light 20-622 / 25-630 27x3/4 - 27x1.00 700x20C - 700x25C Вентил: пре..
850ден.
28" внатрешна гума Michelin Димензии: 700х25-32 Вентил: преста (тенок) од 42мм   ..
290ден.
28" внатрешна гума Michelin Димензии: 700х35-47 (35/47-622/635) Вентил: преста (тенок) од 40мм ..
290ден.
Внатрешна гума со млеко - најдобра заштита против дупнување!!! Димензија: 28“ х 1 5/8 x 1 3/8 Вент..
560ден.
28“ внатрешна гума за следни димензии: 700х19с - 700х23с Вентил: Преста (тенок) со должина од 60мм ..
290ден.
28“ внатрешна гума за следни димензии: 700х35с - 700х42с Вентил: Преста (тенок) со должина 42мм &n..
250ден.
29" внатрешна гума Michelin Димензии: 29"x1.9-2.6 Вентил: преста (тенок) 40мм ..
320ден.
Внатрешна гума со млеко - најдобра заштита против дупнување!!! Димензија: 29“ х 1.9-2.35 Вентил: п..
590ден.
29" внатрешна гума Вентил: преста (тенок) ..
290ден.
Elixir Disc Brake Pads Metal Scintered Pad Steel Backing Plate ..
1,250ден.
Elixir Disc Brake Pads Organic Pad Steel Backing Plate ..
1,250ден.
Juicy/BB7 Disc Brake Pads Metal Scintered Pad Steel Backing Plate ..
1,190ден.
Пакни за в-брејк со менливи површини. ..
950ден.
Резервна гума за Avid Rim Wrangler 2  ..
550ден.
Пакни за диск кочници Shimano XTR BR-M965/M966/ XT2004/SAINT   ..
590ден.
Пакни за диск кочници Tektro IOX ..
590ден.
Пакни, в-брејк 72мм   ..
150ден.
  Пакни, в-брејк со менливи површини. Oд производителот..
450ден.
Пар резервни гуми за пакни за друмски велосипед за моделот 453С. Во моментов на залиха имаме само в..
150ден.
Пакни, в-брејк за друмски велосипеди. Должина: 55мм ..
450ден.
ОДБЕРЕТЕ БОЈА: темно сина, бела, бјанки „селесте“ или црна! Сет - трака за волан на друмски велос..
490ден.
ОДБЕРЕТЕ БОЈА: црвена, бела, бјанки „селесте“ или црна! Сет - трака за волан на друмски велосипед..
670ден.
Жица за Кампањоло Ultra 35 тркало - за предно тркало Произведено во Белгија ..
400ден.
Жица за Кампањоло Ultra 35 тркало - за задно тркало за лева страна Произведено во Белгија ..
400ден.
Жица за Кампањоло Ultra 50 тркало - за предно тркало и/или лева страна на задно тркало Произведено ..
350ден.
Жица за Кампањоло Ултра 50 задно тркало - за десна страна Произведено во Белгија ..
350ден.
Сет од 4 пакни Класа: Campagnolo Super Record Произведено во Италија ..
1,200ден.
Шифтери: Campagnolo Chorus 11s Ultra-Shift Ergopower Control Произведено во Италија ..
19,500ден.
Ланец за 11 брзини Класа: Campagnolo Chorus Произведено во Италија ..
2,990ден.
Касета за 11 брзини Класа: Campagnolo Chorus Однос: 12-27 Произведено во Италија ..
8,800ден.
Касета за 11 брзини Класа: Campagnolo Chorus Однос: 12-29 Произведено во Италија ..
8,800ден.
Пренос: Campagnolo Chorus 11s Однос: 36-52Т Курбла: 172.5мм Тежина: 683гр. ..
29,000ден.
Преден менувач: Campagnolo Chorus 11s Произведено во Романија ..
6,500ден.
Заден менувач: Campagnolo Chorus 11s Произведено во Италија ..
14,900ден.
Сет од предна и задна кочница Класа: Campagnolo Chorus Тежина: 302гр. ..
7,500ден.
Жица за Капањоло Еурус тркало - за предно тркало Произведено во Италија ..
450ден.
Жица за Капањоло Еурус тркало - за задно тркало за лева страна Произведено во Италија ..
450ден.
Жица за Капањоло Шамал Ултра тркало - за задно тркало за десна страна Произведено во Италија ..
450ден.
Сет од 2 парчиња Компатибилно со Campagnolo Athena, Centaur, Veloce, Potenza... ..
1,300ден.
Сет лагери - 2 парчиња Компатибилни за Campagnolo Chorus или друг Campagnolo Ultra-Torque пренос. ..
1,800ден.
Сет од 2 парчиња: USB Ultra Torque лагери на Campagnolo. ..
4,600ден.
Жица за Капањоло Камсин тркало - за предно тркало Произведено во Тајван ..
200ден.