Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.
Millet Ikam
2,200ден.

Педали

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Педали за планински велосипедизам ..
2,500ден.
Педали за планински велосипедизам ..
2,600ден.
Педали за планински велосипедизам ..
2,800ден.
Педали за планински велосипедизам ..
6,200ден.
..
4,300ден.
Педали за друмски велосипедизам со т.н. „light action step in/out“ Вклучени клитови: ЅМ-ЅН11 ..
3,200ден.
Педали за друмски велосипедизам Вклучени клитови: ЅМ-ЅН11 ..
5,000ден.
Пластична платформа која овозможува покомфорно користење на СПД педали. ..
650ден.
Клитови за педали за друмски велосипедизам ..
1,400ден.
Клитови за педали за планински велосипедизам. ..
1,100ден.
Убава градска педала! ..
720ден.
Педали кои од едната страна се „нормални“, а од другата СПД. Вклучени се рефлекс елементи и клитови..
2,450ден.
Издрлжива голема педалa, за уште поголема стабилност при возењето. Тежина: 387 грама/пар ..
1,100ден.
Клит за MTB. Компатибилни со сите стандардни патики за велосипедизам и Shimano SPD педали. ..
650ден.
Забелешка: на залиха само во сребрена боја! Компатибилно со Shimano SPD Тежина: 320гр/пар ..
2,600ден.
Клитови за педали за друмски велосипеди. Произведено во Италија. ..
500ден.
Клитови за педали за друмски велосипедизам. Произведено во Италија. ..
500ден.
Педали за MTB Тежина: 458гр/пар ..
750ден.
Педали за друмски велосипедизам Лесна алуминиумска педала со затворен систем на лагери Компатиби..
3,600ден.
Педали за друмски велосипедизам Карбон педала со затворен систем на лагери Компатибилна со LOOK ..
3,900ден.