Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.
Millet Ikam
2,200ден.

Тркала

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Легендарната БОРА! Висок профил погоден како за силни спринтеви, така и за брдско возење. Со нова..
115,700ден.
Сет тркала за друмски велосипедизам од италијанската компанија Кампањало! Модел: Камсин - најнови..
14,000ден.
35-милиметри профилен модел од италијанскиот производител Кампањоло - компанија која нуди иновативни..
21,900ден.
Најновиот Шамал! Најпосакуваното тркало од Кампањоло - компанија која нуди иновативни и високо-квал..
70,700ден.
Зонда е едно од најпродаваните тркала oд Кампањоло - компанија која нуди иновативни и високо-квалите..
30,900ден.
Сет тркала за друмски велосипедизам ..
8,800ден.
Сет тркала за планински велосипедизам QuickRelease модел!!! ..
31,600ден.
Сет тркала за 27.5“ планински велосипед ..
10,300ден.
Spectra трака за 26“ - пар обрачи ..
200ден.
Spectra трака за 28“ - пар обрачи ..
290ден.