Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.

Седла

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Модел: Blaze Elegance Димензии: 277х145мм Тежина: 240гр. ..
2,600ден.
Модел: Era Dynamic Димензии: 277х135мм Тежина: 208гр. ..
3,700ден.
Модел: Era Dynamic Protek Димензии: 277х135мм Тежина: 210гр. ..
3,700ден.
Модел: Milano Advanced Димензии: 277х164мм Тежина: 308гр. ..
1,550ден.
Модел: Milano Glamour Trendy Димензии: 269х175мм Тежина: 307гр. ..
1,500ден.
Модел: Pisa Elegance Димензии: 262х232мм Тежина: 544гр. ..
1,900ден.
Од производителот: Димензија: 270 mm x 150 mm Тежина: 276 gr For cyclists looking for the perfe..
1,300ден.
Модел: Provip Glamour Advanced Димензии: 250х170мм Тежина: 322гр. ..
1,300ден.
Од производителот: Димензија: 273 mm x 188 mm Тежина: 454 gr Imperative: comfort. For people..
1,950ден.
Гел навлака за седло со мемори пена Димензии: 203-229мм (должина) со 198-224 (ширина) Намена: за м..
450ден.
Модел: Alitus Димензии: 275х130мм Тежина: 285гр Намена: друмски велосипедизам ..
1,100ден.
Модел: Coeo Димензии: 270х135мм Тежина: 296гр Намена: планински велосипедизам ..
1,200ден.
Модел: Ultro Димензии: 270х135мм Тежина: 340гр Намена: планински велосипедизам ..
900ден.
Модел: Ultro Димензии: 270х135мм Тежина: 340гр Намена: планински велосипедизам ..
900ден.