Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Nalini AIS Ventoux 2.0
9,200ден.
2019 Bianchi Intenso 105
144,500ден.
Nalini AHS Crocodile
5,200ден.
Bianchi Magma 9.1 (29")
43,900ден.
Campagnolo Zonda
30,900ден.

Волани, рогови

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Рогови за велосипед Алуминиум 6061 Должина: 80мм Тежина: 75гр ​Ергономска форма ..
1,100ден.
Рогови за велосипед Алуминиум 6061 Должина: 80мм Тежина: 75гр Ергономска форма ..
1,250ден.
Ширина на стем: 31.8мм Рајз: 15/9 ..
1,900ден.
Рогови за велосипед Алуминиум 6061 CNC Должина: 118мм Тежина: 58гр ​Ергономска форма ..
990ден.
Ширина на стем: 35mm Рајз: 15/9 степени ..
1,000ден.
Алуминиум 2014-T6 Ширина: 620 mm Фат: 31.8 mm Рајз: 15 mm Агол: 9 степени Тежина: 238 g ..
1,650ден.
MTБ волан 31.8мм Алуминиум 6061 Должина: 600мм Тежина: 192гр ..
1,090ден.
Карбон МТБ волан 31,8мм Должина: 580мм Тежина: 135гр   ..
6,520ден.
Карбон рогови за велосипед Должина: 110мм Тежина: 50гр ..
3,100ден.