Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.

Траки и грипови

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
ОДБЕРЕТЕ БОЈА: темно сина, бела, бјанки „селесте“ или црна! Сет - трака за волан на друмски велос..
490ден.
ОДБЕРЕТЕ БОЈА: црвена, бела, бјанки „селесте“ или црна! Сет - трака за волан на друмски велосипед..
670ден.
Гумен грип за друмски велосипедизам: Campagnolo Сет - лев и десен Произведено во Италија ..
2,000ден.
Кожен, ергономски грип за голем комфор при возењето! Рачно сошиен. ..
1,200ден.
Големина: 130мм Комфорен, ергономски грип ..
380ден.
Големина: 130мм/90мм ..
380ден.
Големина 130мм ..
690ден.
..
1,600ден.
Грипови - комфорни, издржливи и со одлично триење! Должина: 130мм Тежина: 96 грама/пар Кап..
320ден.
Грипови - комфорни, издржливи и со одлично триење! Стега - со која грипот останува цврсто на е..
750ден.
Грипови - комфорни, издржливи и со одлично триење! Стега - со која грипот останува цврсто на е..
750ден.
Грипови - комфорни, издржливи и со одлично триење! Должина: 125мм Тежина: 89 грама/пар..
390ден.
Супер лесни грипови од сунѓер. Должина: 128мм Тежина: 21 грама/пар Капачињата за краевите ..
490ден.
Супер лесни грипови од сунѓер. Должина: 128мм Тежина: 21 грама/пар Капачињата за краевите ..
490ден.