Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Joe's Bio-Degreaser
750ден.
Asolo Tribe GV
10,500ден.
Millet Friction
7,200ден.
Bianchi Kuma 29.1
51,000ден. 40,800ден.

Кочници

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Elixir Disc Brake Pads Metal Scintered Pad Steel Backing Plate ..
1,250ден.
Elixir Disc Brake Pads Organic Pad Steel Backing Plate ..
1,250ден.
Juicy/BB7 Disc Brake Pads Metal Scintered Pad Steel Backing Plate ..
1,190ден.
Пакни за в-брејк со менливи површини. ..
950ден.
Резервна гума за Avid Rim Wrangler 2  ..
550ден.
Пакни за диск кочници Shimano XTR BR-M965/M966/ XT2004/SAINT   ..
590ден.
Пакни за диск кочници Tektro IOX ..
590ден.
Пакни, в-брејк 72мм   ..
150ден.
  Пакни, в-брејк со менливи површини. Oд производителот..
450ден.
Пар резервни гуми за пакни за друмски велосипед за моделот 453С. Во моментов на залиха имаме само в..
150ден.
Пакни, в-брејк за друмски велосипеди. Должина: 55мм ..
450ден.
Сет од 4 пакни Класа: Campagnolo Super Record Произведено во Италија ..
1,200ден.
Шифтери: Campagnolo Chorus 11s Ultra-Shift Ergopower Control Произведено во Италија ..
19,500ден.
Сет од предна и задна кочница Класа: Campagnolo Chorus Тежина: 302гр. ..
7,500ден.
Шифтери: Campagnolo Potenza 11s Power-Shift Ergopower Control Произведено во Италија ..
11,600ден.
Шифтери: Campagnolo Record 11s Ultra-shift Ergopower Control Произведено во Италија   ..
22,500ден.
Шифтери: Campagnolo Veloce 10s Power-Shift Ergopower Control Произведено во Италија ..
8,000ден.
..
4,900ден.
..
4,650ден.
..
7,200ден.
..
6,900ден.
..
1,600ден.
..
1,900ден.
..
2,000ден.
..
2,600ден.