Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Менувачи

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Преден менувач: Campagnolo Chorus 11s Произведено во Романија ..
3,100ден.
Заден менувач: Campagnolo Centaur 11s Medium cage Произведено во Италија ..
4,700ден.
Преден менувач: Campagnolo Chorus 11s Произведено во Романија ..
6,500ден.
Заден менувач: Campagnolo Chorus 11s Произведено во Италија ..
14,900ден.
Преден менувач: Campagnolo Potenza 11s Произведено во Романија ..
4,400ден.
Заден менувач: Campagnolo Potenza 11s "Medium cage" Произведено во Италија ..
9,600ден.
Преден менувач: Campagnolo Veloce Произведено во Италија ..
1,950ден.
Заден менувач: Campagnolo Veloce Произведено во Романија ..
5,600ден.
Преден менувач Шимано 105 ..
2,200ден.
Преден менувач Шимано Ацера 9 брзини ..
1,200ден.
Заден менувач Acera M3000 9s   ..
2,300ден.
Заден менувач Shimano Alivio M4000 9s ..
2,900ден.
Преден менувач Шимано Кларис   ..
1,200ден.
Заден менувач Shimano Deore - shadow plus 10s ..
4,100ден.
Преден менувач Shimano Deore 3x10s директно монтирање ..
1,800ден.
Преден менувач Shimano Deore 2x10s директно монтирање ..
1,800ден.
Преден менувач Shimano M610-B 3x10s Со стега ..
1,600ден.
Преден менувач Shimano Deore 3x10s директна монтажа ..
1,700ден.
Заден менувач Shimano Deore 10s ..
3,700ден.
Преден менувач Класа: XT 3x10 Одлична цена со 30% ПОПУСТ!   ..
2,200ден. 1,540ден.
Заден менувач Класа: Shimano XT Тип: СГС - долг кафез За: 11 брзини   ..
6,000ден.
Преден менувач Шимано Сора - за 9 брзини Модел: FD-3500 ..
1,550ден.