Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Elite Iceberg 650ml
840ден.
Black Diamond Access Hoody
10,900ден. 8,170ден.
Black Diamond Distance Z 100cm
6,150ден. 4,600ден.

Машка облека

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Вековната загатка околу непредвидливите временски услови во високите планини е конечно решена! Овој..
10,900ден. 8,170ден.
Ултралесна заштита од ветер и лесен дождец; модел кој лесно се пакува и зафаќа малку простор во ране..
6,300ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само XL големина! Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!! Супер промоти..
8,600ден. 4,300ден.
Од овој модел ни се останати уште само L и XL големини! Ограничени количини сo 50% ПОПУСТ!!! Суп..
16,900ден. 8,450ден.
Маичка од органски памук!   ..
2,150ден. 1,500ден.
Основен слој од највисок квалитет! За активности во планините во текот на целата година. Одлично..
4,300ден.
Основен слој од највисок квалитет! За активности во планините во текот на целата година. Одлично..
4,900ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: М, XL! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Заш..
14,700ден. 10,300ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само една големина: Ѕ! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Ова е на..
8,500ден. 5,950ден.
Најновиот модел на Фицрој панталоните! Навлечни панталони за заштита од вода и ветер! Овие панта..
7,900ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: L, XXL! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Лесна ..
4,300ден. 3,000ден.
Полар јакна погодна за секакви активности во планина. Атлетски фит кој овозможува слобода во движењ..
5,900ден.
Полар јакна погодна за секакви активности во планина. Атлетски фит кој овозможува слобода во движењ..
5,900ден.
Најновиот модел на Камет! Јакна со висок технички квалитет – а по пристапна цена! Минимализам, л..
22,900ден.
Лесна памучна маичка од Roc Session серијата на Millet, која ја оптимизира слободата на движење. Ек..
1,850ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: S, XXL! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Овој о..
2,400ден. 1,680ден.
Растегливи, дишливи, функционални! Овие панталони се модел кој е препознатлив по чувството на мекос..
4,500ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: M, XXL! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! За спо..
2,100ден. 1,470ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: XL, XXL! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Полар..
4,300ден. 3,000ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: L XXL! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Полар с..
4,800ден. 3,360ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: S и XL! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! За акц..
11,900ден.
Маичка - основен слој со двојна плетка за брз пренос на влага/пот - посветена за вертикалниот свет. ..
2,900ден.
Од ексклузивната „Трилогија“ серија на Мillet! Ергономски дизајн со специјален шев кој не ја ирит..
4,900ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: М, XXL! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Намене..
5,500ден. 3,850ден.
Од овој модел на софтшел, на залиха имаме уште само Ѕ и М големина. Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! ..
6,700ден. 4,000ден.
Панталони кои благодарение на техничките параметри се погодни за практикување на сите зимски спортов..
6,800ден.
Материјал: 100 % PES, „полар“ Комфорен полар со одличен фит, кој го задржува термалниот комфор н..
2,900ден.
Материјал: 100 % PES, „полар“ Комфорен полар со одличен фит, кој го задржува термалниот комфор н..
2,900ден.
Материјали: 100 % Nylon Ripstop-Stretch, , Bi-Stretch, teflon Опис: „Скратена“ верзија на ултра лес..
2,500ден. 1,500ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големина: Л! Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Супер лесна..
3,300ден. 1,980ден.
Панталони кои благодарение на техничките параметри се погодни за практикување на сите зимски спортов..
7,700ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само М и XL големина Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Повеќенема..
2,300ден. 1,380ден.
Од овој модел на залиха имаме уште сам: XL, XXL! Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Повеќенаменска ма..
1,400ден. 840ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големинa: XXL! Одлчична цена со 20% ПОПУСТ!!! Софтшел ..
3,500ден. 2,800ден.
Trimm Tux Материјали: 100 % Nylon Taslon 196 T, 100% PES, Triguard membrane Водоотпорност: 8..
6,500ден.