Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.

Вреќи за спиење, подметачи

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
ОВОЈ ПРОИЗВОД ЌЕ БИДЕ ДОСТАПЕН ОД 15 НОЕМВРИ! Создадена да овозможи заштита во високите планини. ..
18,900ден.
Вреќа за бивакување Материјал: DryEdge 3L (10000/6000) ..
6,200ден.
Тежина: 2000гр Температурен опсег: -4°C/ -10°C/ -29°C Изолација: 400 g/m2 (2x200 g/m2) Големина: ..
4,200ден.
Тежина: 1550гр Температурен опсег: -2°C/ -8°C/ -25°C Изолација: 300 g/m2 (2x150 g/m2) Големина: 1..
3,800ден.
Тежина: 950гр Температурен опсег: +9°C/ +4°C/ -10°C Изолација: 100 g/m2 (1x100 g/m2) Големина: 18..
3,300ден.
Тежина: 1600гр Температурен опсег: 1°C/ -4°C/ -21°C Изолација: 200 g/m2 (2x100 g/m2) Hollow Fibre1..
3,300ден.
Подметач на самонадувување Материјал: 390T20D 100% PES, TPU облога Боја: портокалова Тежина: 63..
2,900ден.