Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.
Millet Ikam
2,200ден.

Горилници, садови за готвење

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Оваа чаша со затворач од кој може веднаш да се пи..
740ден.
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Оваа чаша со затворач од кој може веднаш да се пи..
740ден.
Мал и лесен горилник со минимална потрошувачка на гориво при соло акции Новиот Ета Експрес сега има..
5,900ден.
Сет за готвење - доаѓа без боца Тежина: 580гр Димензии: 165 x 130мм Моќност: 2000W/7150BTU/h В..
5,900ден.
PRIMUS EtaTM садови за готвење „Ета“ садовите за готвење на Примус се произведени од алуминиум, а в..
2,450ден.
Едноставно, ефективно и штедливо решение Новиот, надграден модел на Eta Power сега е уште поедноста..
8,300ден.
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Со уникатната комбинација на мала тежина и идржли..
2,750ден.
Боцата се продава посебно. Фотографијата го претставува целиот систем. Тежина: 400 гр Димензии: ..
2,200ден.
Тежина: 263гр Димензии: 140 x 120 x 40 mm Моќност: 3000W/10500BTU/h Време на зовривање: 3 мин На..
4,200ден.
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој горилник доаѓа со свој компатибилен сад за г..
6,150ден.
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој многу лесен сад за приготвување на чај или к..
2,000ден.
Ултралесен сет садови за готвење, изработени од алуминиум со титаниумска нелеплива подлога во внатре..
3,200ден.
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој горилник е издржлив, силен и стабилен – одли..
1,750ден.
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој горилник е најмоќниот горилник на Примус кој..
4,300ден.
..
330ден.
..
580ден.
Повелете и придружете ни се на масата! Стена е горилник кој е многу едноставен за користење, тивок ..
2,200ден.
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Издржлив експедициски термос. „TrailBreak EX“ е н..
2,450ден.
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Издржлив експедициски термос. „TrailBreak EX“ е н..
2,750ден.
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Најновите термос чаши на Примус се направени од м..
1,850ден.
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Најновите термос чаши на Примус се направени од м..
1,850ден.
ОВОЈ ПРОИЗВОД ЌЕ БИДЕ ДОСТАПЕН ОД 10ТИ НОЕМВРИ! Термос 0,5Л Тежина: 409 гр Димензии: 80 х 225 м..
1,400ден.
ОВОЈ ПРОИЗВОД ЌЕ БИДЕ ДОСТАПЕН ОД 10ТИ НОЕМВРИ! Термос 0,75Л Тежина: 506 гр Димензии: 86 х 260 ..
1,550ден.
Термос 1Л Тежина: 563 гр Димензии: 86 х 297 мм ..
1,550ден.
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој „весел“ термос е со двоен ѕид и направен од ..
1,400ден.
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој „весел“ термос е со двоен ѕид и направен од ..
1,400ден.
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој „весел“ термос е со двоен ѕид и направен од ..
1,550ден.
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој „весел“ термос е со двоен ѕид и направен од ..
1,550ден.
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој „весел“ термос е со двоен ѕид и направен од ..
1,550ден.
Одличен избор за готвење и до -22°C! ..
530ден. 390ден.
Плинска боца - без навој. Се користи со горилник кој има систем на продупчување. Капацитет: 190гр ..
130ден.
Прибор за јадење (вилушка, лажица и нож) од издржлива пластика. Лесен и едноставен за миење. Тежин..
300ден.
Алуминиумска рачка/држач за сад за готвење со заштита, со цел да се избегне оштетувањето на „нелепли..
290ден.
8-делен сет садови за јадење кој содржи се’ што би ви требало за вашите авантури: два длабоки сада, ..
1,190ден.
8-делен сет садови за јадење кој содржи се’ што би ви требало за вашите авантури: два длабоки сада, ..
1,190ден.
Компактен сет дизајниран од Николај Виг Хансен кој содржи: сад од 400мл со поклопец, сад од 200мл и ..
930ден.