Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Elite Iceberg 650ml
840ден.
Black Diamond Access Hoody
10,900ден. 8,170ден.
Black Diamond Distance Z 100cm
6,150ден. 4,600ден.

Патики за качување

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Патики за качување - многу комфорен и прецизен модел. ..
5,190ден. 3,900ден.
Патики за качување - многу комфорен и прецизен модел. ..
5,590ден. 4,200ден.
Од овој модел имаме уште само една големина на залиха: УК 7 (40 3/4 ЕУ)! Одлична цена со 35% ПОПУСТ..
6,850ден. 4,450ден.
Од овој модел имаме уште само 2 големини на залиха: 5 УК (38 ЕУ)  и 5.5 УК (38 3/4 ЕУ)! Одличн..
6,850ден. 4,450ден.
Патики за качување - со Зенит гумата, многу универзален и многу технички прецизен модел. ..
6,850ден. 5,140ден.
Најлепливата гума за патики на пазарот! Бореал ја користи единствено на два свои најтехнички модели ..
750ден.