Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Joe's Bio-Degreaser
750ден.
Asolo Tribe GV
10,500ден.
Millet Friction
7,200ден.
Bianchi Kuma 29.1
51,000ден. 40,800ден.

Шлемови

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Durable, comfortable and supremely adjustable workhorse, the Half Dome is built for the relentless p..
3,800ден.
Durable, comfortable and supremely adjustable workhorse, the Half Dome is built for the relentless p..
3,800ден.
Completely redesigned from the ground up, the Black Diamond Half Dome is the evolution of our most p..
3,800ден.
Револуционерен модел, идеален за долги насоки, алпинистички искачувања и други мисии каде е важно те..
5,800ден.
Обем: 54-62цм Тежина: 190 грама Супер-лесен шлем со супер-вентилација! Дизајнот овозможува најдо..
5,500ден.
Универзален шлем за планински спортови: алпинизам, планинарење, виа ферата... Материјали: ABS, EP..
2,900ден.
Универзален шлем за планински спортови: алпинизам, планинарење, виа ферата... Материјали: ABS, EP..
2,900ден.
Тежина: 240 грама Обем (унисајз): 54-62цм Отвори за вентилација: 17 3 отвори/штипки за прицврстув..
3,200ден.