Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Elite Iceberg 650ml
840ден.
Black Diamond Access Hoody
10,900ден. 8,170ден.
Black Diamond Distance Z 100cm
6,150ден. 4,600ден.

Чокови, френдови, клинови

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Сет на хексагонални чокови со големини од 4 до 10. Повеќе информации од производителот:   ..
5,800ден.
Чоковадач :) Oд производителот: Free fixed nuts, retrieve deeply buried cams and crack open a ..
830ден.
Сет чокови од Black Diamond со големини 5-11 Од производителот: Stoppers No. 5-11 racked on a ..
4,500ден.
Сет со 4-те големини на популарните торксови на DMM! Повеќе информации од производителот: ..
4,500ден.
Цената не се однесува за сет френдови 1-5 туку за едно парче со соодветна големина - по ваша по..
2,760ден.
Повеќе информации од производителот: The Comet is a lightweight spring loaded camming device offe..
2,960ден.
Од производителот: Perfect for crack climbing. Granite excels in high strength and low weight. Made..
4,400ден.
Чоковадач :) ..
590ден.
Чоковадач со отворач ..
660ден.
Од производителот: 5 color-coded sizes of asymmetric stoppers. Each one offers 4 different possible..
2,900ден.