Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Joe's Bio-Degreaser
750ден.
Asolo Tribe GV
10,500ден.
Millet Friction
7,200ден.
Bianchi Kuma 29.1
51,000ден. 40,800ден.

Женска облека

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Women's Gore-Tex® protective jacket: totally waterproof and breathable. For yearround modern mou..
18,900ден. 13,230ден.
Основен слој! Женски модел! Со својата техничка плетка, Carline XCL Plus го претставува врвот во ра..
2,700ден.
CHARACTERISTIC Made with Polartec® Thermal Pro 200 Eco Engineering™ fabric containing recycled ..
5,500ден. 3,850ден.
Thermal insulation for all year-round outdoor activities in the mountains in extreme cold. An es..
5,500ден. 3,850ден.
Термална изолација за сите планински активности во текот на целата година. Женски крој! Повеќе и..
5,300ден.
Полар со одлична термо изолација за екстремно студено време, благодарение на Polartec® High Loft мат..
7,900ден.
Лесен микрополад со двојна „грид“ конструкција. Женски крој! Повеќе инфо од производителот: Се ..
2,900ден.
Универзална техничка јакна со сите потребни детали! Повеќе инфо од производителот: Интегрална ..
18,900ден.
Техничка плетка според најновиот развој на изработка на материјали. Подобрено сушење и отстранува..
2,700ден.
Ultra-light waterproof protection featuring the new GORE-TEX® Active Shell 3L membrane, intended..
14,790ден. 10,350ден.
Characteristic   TECNOSTRETCH® Fabric: a thermal mid-layer with double-faced structure..
5,800ден. 4,060ден.
Half-zip thermal top with double-sided, technical stretch fleece CHARACTERISTIC ..
3,590ден. 2,500ден.
GORE® Windstopper® X FAST™ 3L fabric All the benefits of a stretchy, breathable, abrasion-resis..
9,500ден. 6,650ден.
Останата е само уште една - во L големина! По одлична цена - со 40% ПОПУСТ!   DESCRIPT..
9,500ден. 5,700ден.
DESCRIPTION: The Eastlake snowboard pant has a 10K waterproof rating with Aquapel™ water repe..
8,900ден. 5,340ден.
DESCRIPTION: Strut your stuff in this instant classic. The 10K waterproof rated Highland snow..
9,500ден. 5,700ден.
DESCRIPTION: Don’t want to break the bank, but want to stay cozy and dry? The 10K waterproof ..
9,900ден. 5,940ден.
Женски софтшел со одличен сооднос на цена и перформанси Материјали: 100 % PES Softshell, , Trigua..
6,300ден.
Материјал: 100 % PES fleece ..
2,400ден.
Панталони за планинарење со софтшел заштита од надворешниот дел, а постава од тенок полар во внатреш..
5,900ден.
Материјал: 100 % Nylon Taslon 196 T Водоотпорност: 8000 Дишливост: 5000 ..
8,600ден.
Материјал: 100 % Nylon Taslon 196 T Водоотпорност: 8000 Дишливост: 5000 ..
8,600ден.
Повеќенаменска маица од материјали кои имат одлични апсорбциски квалитети. Материјали: 100% PES,..
1,400ден.
Материјали: 100 % PES fleece, растеглив полар Опис: Лесен и фин женски полар со краток патент. Допо..
1,900ден.