Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.

Скии

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Ултра лесна карбон скија за целодневни авантури со технички спуштања во мек снег. Хелио 105 е фин..
55,500ден.
Ултрелесна „powder“ скија наменета за сериозни технички линии, подготвена „да јаде“ длабок снег дале..
57,500ден.
Останата е уште само една должина: 181цм!!!   Од производителот: Of course fat skis ..
43,900ден.
Еден од „најурамнотежените“ модели на К2 - за најразнолик тип на снег: сигурност при цврст снег и ле..
42,000ден.
Од овој модел имаме уште само 1 големина на залиха - 159цм! Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Повеќе..
28,600ден. 17,160ден.
Опис и спецификација К2 Пинакл 105 е модел позициониран во средината на фрирајд серијата и е опиш..
46,000ден.
K2 ShesBack Skis - Women's 2013: The K2 ShesBack features the narrowest waist and curviest sidecut i..
26,500ден. 21,200ден.
Од производителот: The Shreditor 112 Skis - the perfect shape and size to make it a quiver-of-one i..
39,000ден.
Останата е само уште во должина 189цм!!! Про моделот на Шон Петит! Модел за предаторство во екоси..
49,000ден.