Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.

Чевли

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Останати се само уште две големини: Мондо 28 и Мондо 28.5!!! Фантастична цена со 50% ПОПУСТ!!! &nb..
33,900ден. 16,900ден.
Од овој модел имаме уште само 2 големини: Мондо 24 и 25! Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Повеќе ин..
32,900ден. 19,700ден.
Модел: Houte Route До големина на чевла 46 Тежина: 558гр (со основата против снег) Одлично решени..
7,900ден.
Овој модел го има истиот Synchro Interlock систем, кој му ги дава одличните перформанси за скијање и..
29,500ден.
Ова е модел со најголеми технички перформанси како фри рајд чевла за скијање од колекцијата на К2. ..
35,000ден.