Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Nalini AIS Ventoux 2.0
9,200ден.
2019 Bianchi Intenso 105
144,500ден.
Nalini AHS Crocodile
5,200ден.
Bianchi Magma 9.1 (29")
43,900ден.
Campagnolo Zonda
30,900ден.

Велосипедизам

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
..
4,800ден. 1,920ден.
Шлем за велосипедизам од американската компанија BELL! Визирот по потреба може да се извади/додад..
2,600ден. 1,040ден.
..
2,400ден. 960ден.
Шлем за велосипедизам од американската компанија BELL! Визирот по потреба може да се извади/додад..
3,400ден. 1,360ден.
Произведени во Италија од СМС Сантини! На залиха уште само 2 големини: М и XXL. Одлична цена со ..
4,600ден. 2,760ден.
Од овој модел имаме уште само М големина на залиха! Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!   ​Произ..
3,900ден. 1,950ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само XL големина! Одлична цена со 50% ПОПУСТ! Материјал: Nort..
5,500ден. 2,750ден.
Од оваа боја од моделот Космо, останата е само уште големина 47! Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!! П..
6,190ден. 4,000ден.
Патики за планински велосипедизам - G. Cosmo Произведени во Италија од Gaerne! Од овој модел има..
5,900ден. 3,800ден.
Овој модел е останат уште само во 2 големини 41 и 47! Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!! Патики за пл..
5,900ден. 3,800ден.
Gaerne - чевли за велосипедизам производени во Италија! Италијанска традиција во велосипедизмот ушт..
9,390ден. 6,100ден.
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Патики за друмски велосипедизам - G. Motion Произведени во Ит..
9,300ден. 5,580ден.
"All-terrain" патики за планински велосипедизам со Вибрам ѓон. Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!! ..
5,200ден. 3,380ден.
"All-terrain" патики за планински велосипедизам со Вибрам ѓон. Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!! ..
5,200ден. 3,380ден.
Патики за планински велосипедизам - G. Olympia Plus Од овој модел имаме уште само две големини на з..
9,900ден. 6,400ден.
Патики за планински велосипедизам - G. Rappa Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики на Ге..
9,800ден. 6,300ден.
Патики за планински велосипедизам произведени во Италија! Од овој модел на залиха имаме уште само д..
8,200ден. 5,300ден.
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Најновиот модел на 1нт3гра - модел од највисоката класа на Налини! ..
12,300ден. 7,400ден.
Од овој модел имаме уште само L и XXL големина на залиха Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Термален ..
9,800ден. 5,880ден.
Од Налини - за дамите! Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: Ѕ и М! Одлична цена с..
4,300ден. 3,000ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само L/XL големина - соодветна за 41-43 број на патики! Одлична ..
730ден. 440ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само L/XL големина - соодветна за 41-43 број на патики! Одлична ..
670ден. 400ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само една големина: Ѕ! Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!! Ергономс..
4,800ден. 3,600ден.
Модел од највисоката, т.н. „црна“ серија на Налини! На залиха уште само XL и XXL големина - со одли..
9,200ден. 6,900ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини, кои соодветствуваат на следниве големини на пати..
670ден. 530ден.
Ергономски и комфорен, произведен од материјал кој дава одлична поддршка на мускулите. Уште само во..
6,100ден. 4,570ден.
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Термален дрес со раглан ракави и одлично формирање околу телото. Ид..
10,900ден. 6,550ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големина - соодветна за големина на патики: 44-46! Одличн..
860ден. 515ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големина - соодветна за големина на патики: 44-46! Одличн..
860ден. 515ден.
Термо долен дел со специфично женски крој - топол полар материјал околу половината, - комфорна к..
5,800ден. 3,480ден.
Од овој модел имаме уште само една големина: M! Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Ракавици со анатом..
2,400ден. 1,440ден.
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Дрес за велосипедизам со специфично женски крој. Термален дрес кој..
5,800ден. 3,480ден.
Од овој модел имаме уште само една големина: Л! Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Ракавици со анатом..
2,100ден. 1,260ден.
Од овој модел имаме уште само една големина: Ѕ! Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Ракавици со анатом..
2,100ден. 1,260ден.
Од овој модел имаме уште само една големина: Ѕ и М! Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Ракавици со ан..
2,100ден. 1,260ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само M и L големина. Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Поларест т..
5,300ден. 3,200ден.
Поларест технички дрес со Mantodry третман Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Основни карактеристики:..
5,300ден. 3,200ден.
Од овој модел имаме уште само Ѕ големина Цена со 40% ПОПУСТ!!! Технички полар дрес со Mantodry т..
5,800ден. 3,480ден.
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Термален дрес кој одлично се обликува по формата на Вашето тело. Пл..
6,700ден. 4,000ден.
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Термален дрес кој одлично се обликува по формата на Вашето тело. Пл..
6,700ден. 4,000ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само Ѕ големина! Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Лесни, анатомс..
2,400ден. 1,440ден.
Ултралесни чорапи за велосипедизам, со растеглив централен дел и дишливи делови. Висина: 22цм Ма..
680ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само L големина Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Термо јакна за ..
8,600ден. 5,150ден.
Највисоката класа на Налини! На залиха уште само Ѕ и XL големини. Одлична можност за дрес за велоси..
7,400ден. 5,180ден.
Женско седиште за велосипедизам Димензии: 277х145мм Тежина: 212 грама   ..
3,700ден. 1,850ден.
Класика! Дел од про-тур сцената повеќе од 20 години! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Димензии: 283..
5,200ден. 3,120ден.
Уште само 1 сет на залиха! Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!! Сет тркала за планински велосипедизам -..
13,900ден. 9,050ден.
Патики за планински велосипедизам од Шимано! Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големина: ..
5,500ден. 3,500ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Патики за планински велосипедизам од Шимано! Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големина: ..
4,700ден. 3,000ден.
Патики за планински велосипедизам од Шимано! Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!! - 2 лепенки кои ја да..
4,700ден. 3,000ден.