Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.
Millet Ikam
2,200ден.

Поткапи, маски

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Тенка поткапа поставена со микро полар: одличен фит околу главата и неприметно поставување под шлемо..
900ден.
Маска за заштита на Вашето лице од студ и ветер. Комбинацијата на искористени материјали од полар и..
950ден.
Водоодбивна термо капа - 3-слоен термо материјал со водоодбивна мембрана - рефлектирачки делови на..
1,500ден.
Капа за под шлем, со заштита и над ушите Модел кој ќе ве штити и ќе помогне да ја одржувате темпе..
1,550ден.