Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Nalini AIS Ventoux 2.0
9,200ден. 4,600ден.
2019 Bianchi Intenso 105
144,500ден.
Nalini AHS Crocodile
5,200ден.
Bianchi Magma 9.1 (29")
43,900ден.
Campagnolo Zonda
30,900ден.

Капи, балаклави

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Наменето за: алпинизам, качување, планинарење, скијање/бордање Материјали: 50% мерино волна и 5..
2,450ден.
Тенка и топла капа, посебно наменета за фрирајд!  Специјалниот бленд на волна и полиест..
1,850ден.
Поткапа од микс волна за оптимален комфор под шлемот! Отимален микс на волна и полиестер: волната..
1,250ден.
Топлина, Брзо сушење, Лесно одржување. Постојана термо регулација и комфор - благодарение на из..
1,550ден.
Капа со заштита и за вратот кој по потреба може да се отстрани Идеална за топло време - класика, ко..
1,650ден.
Маска за заштита на Вашето лице од студ и ветер. Комбинацијата на искористени материјали од полар и..
950ден.
Наменето за: алпинизам, скијање/бордање, планинарење Материјали: POLARTEC® POWERSTRECH PRO! 57% ..
2,400ден.
Препорачано за: планинарење, планинско трчање Спецификации: Лесна капа со мек визир - кој при па..
1,850ден.
Препорачано за: планинарење, планинско трчање Спецификации: Лесна капа со мек визир - кој при па..
1,850ден.
Топла, Компактна, Комфорна! За алпинистички авантури - со минималистички концепт! Едноставен ко..
2,150ден.
Дебела плетка и комбинација на мерино волна и полиестер – со полар во внатрешниот дел над челото за ..
1,800ден.