Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.

Капи, балаклави

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
100% Памук Стилска капа со која ја покажуваме нашата поддршка на компанијата која на светот му нуди..
1,500ден.
Наменето за: алпинизам, планинарење, скијање/бордање Материјал: 100% мерино волна Тежина: 90..
1,800ден.
Наменето за: алпинизам, качување, планинарење, скијање/бордање Материјали: 50% мерино волна и 5..
2,450ден.
Тенка поткапа поставена со микро полар: одличен фит околу главата и неприметно поставување под шлемо..
900ден.
Одлична капа која овозможува постојана термо заштита при активностите во планина – со дополнителен т..
1,800ден.
Маска за заштита на Вашето лице од студ и ветер. Комбинацијата на искористени материјали од полар и..
950ден.
Наменето за: алпинизам, скијање/бордање, планинарење Материјали: POLARTEC® POWERSTRECH PRO! 57% ..
2,400ден.
Наменето за: алпинизам, качување, планинарење, скијање/бордање Материјали: 50% мерино волна и 5..
2,150ден.
Дебела плетка и комбинација на мерино волна и полиестер – со полар во внатрешниот дел над челото за ..
1,800ден.