Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.
Millet Ikam
2,200ден.

Осовини, главини

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Задна главина Shimano Acera FH-M3050 Center Lock 135мм должина 166мм патент 32 дупкни црна бој..
1,400ден.
Предна главина Shimano Acera HB-M3050 Center Lock 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна бо..
950ден.
Задна главина Shimano Alivio FH-M4050 Center Lock 135мм должина 166мм патент 32 дупкни црна бо..
1,750ден.
Предна главина Shimano Alivio HB-M4050 Center Lock 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна б..
1,250ден.
Предна главина Shimano Deore HB-m615 Center Lock 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна бој..
1,400ден.
Предна главина Shimano Deore HB-M618 Center Lock E-Thru 15mm 100мм должина 32 дупкни црна боја..
2,250ден.
Предна главина Shimano Deore HB-T610 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна боја ..
1,050ден.
Задна главина Shimano SLX FH-M675 Center Lock 135мм должина 168мм патент 32 дупкни црна боја ..
2,300ден.
Предна главина Shimano SLX HB-M675 Center Lock 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна боја ..
1,850ден.
Задна главина Shimano XT HB-M788 Center Lock 142мм должина 32 дупкни црна боја ..
4,600ден.
Предна главина Shimano XT-M785 Center Lock 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна боја ..
2,750ден.