Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Преноси

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Шифтери: Campagnolo Centaur 11s Power-Shift Ergopower Control Произведено во Италија ..
9,300ден.
Пренос: Campagnolo Centaur 11s Однос: 34-50Т Курбла: 172.5мм Тежина: 875гр. ..
10,500ден.
Пренос: Campagnolo Potenza 11s Однос: 36-52Т Курбла: 172.5мм Тежина: 771гр. ..
15,500ден.
Пренос: Campagnolo Veloce 10s Однос: 34-50Т Курбла: 172.5мм Тежина: 750гр. ..
10,000ден.
SHIMANO 105 FC-5800 50X34T 2X11S Курбла: 172.5мм ..
10,000ден.
SHIMANO ACERA FC-M371-L 48X36X26T, 9sp ..
2,600ден.
SHIMANO ALIVIO FC-M4000 40X30X22T, 9sp ..
3,100ден.
SHIMANO ALTUS FC-M311 42X32X22 7/8SP Курбла: 175мм ..
1,900ден.
Пренос Шимано Кларис 50х34Т Курбла 175мм За 8 брзини Окталинк ..
4,500ден.
    SHIMANO DEORE FC-M610-L 42X32X24T, 10sp ..
7,100ден.
SHIMANO FC-M351 44x32x22T 9SP Курбла: 175мм ..
2,100ден.
SHIMANO FC-M615 38-24T 2x10s Курбла: 175мм ..
7,900ден.
SHIMANO FC-M615 38-26T 2x10s Курбла: 175мм ..
7,900ден.
Пренос Шимано Сора 50х34Т Курбла 175мм За 9 брзини ..
6,200ден.
SHIMANO TIAGRA FC-4700 50X34T 10sp Курбла: 172.5цм   ..
6,900ден.
SHIMANO FC-M780 42-32-22T Курбла: 175мм ..
13,500ден.