Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Ролни

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Кампањоло ролни - сет од две 8.4мм за 11 брзини ..
1,700ден.
Кампањоло ролни - сет од две 8.4мм за 10 брзини ..
1,350ден.
Кампањоло ролни - сет од две 8.8мм за 9 брзини ..
1,300ден.
Кампањоло ролни - сет од две 8.4мм за 11 брзини ..
1,100ден.
Шимано ролни - сет од две Класа Ултегра ..
550ден.
Шимано ролни - сет од две за 6, 7 и 8 брзини ..
200ден.