Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Millet Ikam
2,200ден.

Велосипеди

Оптимизирано пребарување

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Одберете и Вие - Бјанки! Одберете и Вие - повеќе од 135 години италијанска традиција и пасија во ве..
161,900ден.
Одберете и Вие - Бјанки! Одберете и Вие - повеќе од 135 години италијанска традиција и пасија во ве..
45,200ден.
Одберете и Вие - Бјанки! Одберете и Вие - повеќе од 135 години италијанска традиција и пасија во ве..
46,700ден.
Одлична цена со 20% ПОПУСТ! Одберете Bianchi!  Одберете повеќе од 130 години италијанска тр..
49,500ден. 39,600ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само L големина! Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!! Спецификација:..
36,500ден. 27,300ден.
Од овој модел имаме уште само 2 броја на залиха и тоа во големини М и XL! Одлична цена со 20% ПОПУС..
43,900ден. 35,000ден.
Супер цена за најпродаваниот модел на Бјанки кај нас! 25% ПОПУСТ - побрзајте со резервација: ограни..
43,900ден. 32,900ден.
Од овој модел имаме уште само L големина!!! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Одберете и Вие - Бјанк..
43,900ден. 35,120ден.
Од овој модел имаме уште само XL големина!!! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Одберете и Вие - Бјан..
43,900ден.
Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!! Од овој модел имаме уште само М големина на залиха. Одберете и Вие..
46,200ден. 34,700ден.
Рам: Bianchi Oltre XR4 - супер велосипедот на годината! Боја: сјајна „челесте“ (препознатливата, тр..
239,000ден. 192,500ден.
Рам Sempre Pro carbon monocoque, PF30, UTSS, компатибилност со механички и електронски системи за ме..
138,000ден.
Модел за 2018 година! 1700 евра за целосно карбон, про-тур друмско моделче!!! Одлична цена за резе..
132,600ден. 106,000ден.
Од овој модел имаме уште само L и XL големина на залиха. Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Прек..
28,000ден.
Од овој модел имаме уште само М големина на залиха. Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Прекрасен град..
28,000ден.
Рам Spillo Lady Шифтери Shimano ST-EF51 3x7sp (21 брзина!) Заден менувач Shimano RD-TX55D 7sp Пре..
28,000ден.
Од овој модел имаме уште само Ѕ големина на залиха! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Одберете и Вие..
28,000ден.
Одлично опремен градски велосипед со одлична цена: 24 брзини, динамо за светло, амортизер под седишт..
39,000ден. 31,200ден.
Прекрасен градски велосипед од италијанската компанија Bianchi! Одберете повеќе од 130 години итали..
26,000ден. 20,800ден.
Рам Via Nirone 7 alu, хидроформиран алуминиум Вилушка Бјанки алу/карбон со кевлар 1.1/8" Гарнитура..
81,400ден.
Спецификација: Sizes: 20 Frame: Hi-Ten 20.25" Top Tube Fork: Hi-Ten, 1 1/8" Crank: Forged Steel ..
13,500ден. 9,500ден.
Од овој модел имаме уште само една големина на залиха - 55! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Како и..
105,000ден. 84,000ден.
Од овој модел имаме само уште една големина на залиха - 55! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Како и..
71,000ден. 56,800ден.
Совршениот "allrounder"! Еден од најкомфорните, спортски МТБ модели, со геометрија која е совршен и..
49,000ден. 39,000ден.
Секогаш одличен сооднос на делови и цена! Рамка Shape Pro 28", Ultralight hydroform Alloy 6061 Г..
61,700ден.
Corratec како и секогаш со одличен сооднос на цена и перформанси! Секогаш поголема класа! Порачајт..
61,900ден. 43,300ден.
Модел за 2016та година - веќе достапен во нашиот продажен центар. Одберете германски концепт! Ра..
61,900ден. 49,500ден.
Рамка: X-Vert Carbon, TCM+ Carbon Monocoque Амортизер: Manitou Marvel Comp, Remote, Tapered Заден ..
117,500ден. 75,000ден.
Од овој модел имаме уште само 1 големина: S! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Како и секогаш: одлич..
49,000ден. 39,000ден.
Како и секогаш: одличен соодонос на цена со перформанси кај германскиот CORRATEC! Спецификација: ..
33,800ден. 28,700ден.
Од овој модел е останата уште само една големина: L. Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Рам &nbs..
37,500ден. 30,000ден.
Како и секогаш: одличен соодонос на цена со перформанси кај германскиот CORRATEC! Спецификација: ..
36,900ден. 31,400ден.
Одберете германски концепт - одлична цена со 25% ПОПУСТ!!! Рам    Corratec X-Vert ..
43,200ден. 32,400ден.
12“ детско точаче без педали: веројатно најбрз начин вашето дете да држи рамнотежа на точаче - уште ..
5,700ден.
12“ детско точаче без педали: веројатно најбрз начин вашето дете да држи рамнотежа на точаче - уште ..
5,700ден.