Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.

Планински велосипеди

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Одличен избор за рекреативен велосипедизам Одберете Bianchi! Одверете повеќе од 130 години тради..
33,900ден. 23,700ден.
Модел за 2016та година - веќе достапен во нашиот продажен центар. Одберете Bianchi - Одберете 130-г..
49,500ден. 39,600ден.
Од овој модел на залиха се останати уште само 2 велосипеди: во L и XL големина! Одлична цена со 20%..
36,500ден. 27,300ден.
Од овој модел имаме уште само 2 броја на залиха и тоа во големини М и XL! Одлична цена со 20% ПОПУС..
43,900ден. 35,000ден.
Супер цена за најпродаваниот модел на Бјанки кај нас! 25% ПОПУСТ - побрзајте со резервација: ограни..
43,900ден. 32,900ден.
Од овој модел имаме само уште една големина на залиха - XL! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Одбере..
51,000ден. 40,800ден.
Рам Kuma 29" alu Амортизер SR Suntour XCM HLO DS 29" 100mm Гарнитура Fsa #10 Шифтери Shimano Altu..
46,200ден. 34,700ден.
Модел за 2016та - веќе достапен! Совршениот "allrounder"! Еден од најкомфорните, спортски МТБ мо..
49,000ден. 39,000ден.
Сorratec секогаш нуди модели кои се со одличен сооднос на квалитет, делови и цена! Спецификација:..
61,900ден. 43,300ден.
Corratec како и секогаш со одличен сооднос на цена и перформанси! Секогаш поголема класа! Порачајт..
61,900ден. 43,300ден.
Corratec како и секогаш со одличен сооднос на цена и перформанси! Секогаш поголема класа! Порачајт..
79,900ден. 63,900ден.
Модел за 2016та година - веќе достапен во нашиот продажен центар. Одберете германски концепт! Ра..
61,900ден. 49,500ден.
Рамка: X-Vert Carbon, TCM+ Carbon Monocoque Амортизер: Manitou Marvel Comp, Remote, Tapered Заден ..
117,500ден. 75,000ден.
Како и секогаш: одличен соодонос на цена со перформанси кај германскиот CORRATEC! Резервирајте по т..
49,000ден. 39,000ден.
Како и секогаш: одличен соодонос на цена со перформанси кај германскиот CORRATEC! Спецификација: ..
33,800ден. 28,700ден.
Од овој модел е останата уште само една големина: L. Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Рам &nbs..
37,500ден. 30,000ден.
Модел за 2016та година - веќе достапен во нашиот продажен центар. Одберете германски концепт! ..
43,200ден. 32,400ден.
Како и секогаш: одличен соодонос на цена со перформанси кај германскиот CORRATEC! Спецификација: ..
36,900ден. 31,400ден.