Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Millet Ikam
2,200ден.

Градски велосипеди

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Одберете и Вие - Бјанки! Одберете и Вие - повеќе од 135 години италијанска традиција и пасија во ве..
45,200ден.
Одберете и Вие - Бјанки! Одберете и Вие - повеќе од 135 години италијанска традиција и пасија во ве..
46,700ден.
Од овој модел имаме уште само М големина на залиха. Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Прекрасен град..
28,000ден.
Од овој модел имаме уште само L и XL големина на залиха. Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Прек..
28,000ден.
Рам Spillo Lady Шифтери Shimano ST-EF51 3x7sp (21 брзина!) Заден менувач Shimano RD-TX55D 7sp Пре..
28,000ден.
Од овој модел имаме уште само Ѕ големина на залиха! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Одберете и Вие..
28,000ден.
Одлично опремен градски велосипед со одлична цена: 24 брзини, динамо за светло, амортизер под седишт..
39,000ден. 31,200ден.
Прекрасен градски велосипед од италијанската компанија Bianchi! Одберете повеќе од 130 години итали..
26,000ден. 20,800ден.
Секогаш одличен сооднос на делови и цена! Рамка Shape Pro 28", Ultralight hydroform Alloy 6061 Г..
61,700ден.