Кошничката е празна!

Asolo

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
ASOLO 6B+ GV
Спецификација: Материјал Водоодбивен надворешен материјал Schoeller K-Tech Водоотпорна мембрана: G..
16,800ден.
Asolo Aconcagua GV
Материјал : водоотпорна Первангер кожа со дебелина 2,2-2,4мм Мембрана : Gore-Tex Performance Comfor..
14,500ден.
Asolo Bajura GV
Материјал: Водоодбивна Нубук кожа со дебелина 2,2-2,4мм Водоотпорна мембрана: Gore-Tex Perfomance C..
13,900ден.
Asolo Cleaner
Средство (гел) за чистење на чевли. Начин на користење: ако чевлата е многу валкана, прво треба да ..
450ден.
Asolo Drifter GV
Материјал : водоодбивна кожа со дебелина 1,6-1,8 мм + високо издржлив најлон. Мембрана : Gore-Tex P..
9,900ден.
Asolo Parete Nord GV
Материјал : водоодбивен Schoeller K-Tech + најлон со голема издржливост. Мембрана : Gore-Tex Insula..
16,200ден.
Asolo Path GV
Намена: технички пристап, виа-ферата Материјал : Водоодбивен микрофибер со дебелина 1,4-1,6мм Ме..
9,500ден.
Asolo Protector
Средство (спреј) кое ја подобрува водоотпорноста - на база на вода. Начин на користење: се прска ко..
550ден.
Asolo Quadrant
Карактеристики: Mатеријал: Водоодбивна кожа со дебелина 1,6-1,8мм и најлонска мрежа Заштитна ..
6,400ден.
Asolo Reston WP
Материјал Водоодбивна кожа 1,6-1,8mm и полиестер Анатомска влошка Natural shape Ѓон Asolo/Vibram N..
8,400ден.
Asolo Revert GV Lady
Останато е само едно парче со големина 36 2/3 EU - по одлична цена!!! Карактеристики: Mатеријал:..
7,900ден. 6,320ден.
Asolo Revert GV Man
Спецификација: Материјал Водоодбивна кожа 1,6-1,8 mm и најлонски влакна со голема издржливост Во..
7,900ден.
Asolo Revert GV Man
Спецификација: Материјал Водоодбивна кожа 1,6-1,8 mm и најлонски влакна со голема издржливост Во..
7,900ден.
Asolo Salyan
Намена: технички пристап, виа-ферата... Материјал : Водоодбивна кожа со дебелина 1,6-1,8мм Мембр..
8,500ден.
Asolo Spyre GV
Од овој модел имаме уште само 1 големина: 7УК (40 2/3 ЕУ) Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Карактер..
7,790ден. 6,200ден.
Asolo Spyre GV Lady
Од овој модел имаме уште само 2 големини: 7УК (40 2/3ЕУ) 7.5УК (41 1/2ЕУ) Одлична цена со 20% ПОП..
7,790ден. 6,200ден.
Asolo Tribe GV
Материјал Водоодбивна кожа Perwanger 2,2-2,4 mm Водоотпорна мембрана Gore-Tex performance comfort f..
10,500ден.
Asolo Yuma WP Lady
Материјал Водоодбивна кожа 1,6-1,8mm и полиестер Анатомска влошка Natural shape Ѓон Asolo/Vibram N..
8,400ден.