Кошничката е празна!

Gaerne

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Gaerne Avia Black
Од овој модел имаме уште само 1 пар на залиха - број 47. Одлична цена со попуст од 25%!!! Gaerne..
6,190ден. 4,650ден.
Врз основа на 2 оценувања.
Gaerne Chrono + carbon
Од овој модел на залиха имаме само уште еден пар - во број 43!!! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! О..
17,900ден. 14,300ден.
Gaerne Cosmo Black
Од оваа боја од моделот Космо, останата е само уште големина 47! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! П..
5,900ден. 4,700ден.
Gaerne Cosmo Red
Патики за планински велосипедизам - G. Cosmo Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики на Ге..
5,900ден.
Gaerne Cosmo Yellow
Овој модел е останат уште само во големина 41! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Патики за планински..
5,900ден. 4,720ден.
Gaerne G. Cycling Socks Pro
Чорапи за велосипедизам од италијанскиот производител GAERNE. Материјал: 63% Poliestere, 31% Poliam..
520ден.
Gaerne Hurricane
Најновиот модел на Герне со Боа систем – по одлична цена! Ѓон од најлон со карбонски влакна: спец..
9,500ден.
Gaerne Hurricane Carbon
Најновиот модел на Герне со карбонски ѓон и Боа систем – по одлична цена! Ѓон од карбон: Тестиран..
11,500ден.
Gaerne Inka
Од овој модел е останат уште само број 43 со црна крцкалка/тока, а не сребрена како на фотката! По ..
8,900ден. 6,700ден.
Gaerne Keira
Gaerne - чевли за велосипедизам производени во Италија! Италијанска традиција во велосипедизмот ушт..
9,390ден.
Gaerne Laser
Патики за планински велосипедизам - G. Laser Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики на Ге..
5,900ден.
Gaerne Laser
Патики за планински велосипедизам - G. Laser Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики на Ге..
5,900ден.
Gaerne Light Rubber Heel Pad
Резервна гума за делот под петата на ѓонот - за Герне патики. ..
570ден.
Gaerne Motion
Патики за друмски велосипедизам - G. Motion Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики н..
9,300ден.
Gaerne nails
..
250ден.
Gaerne Nemy Black
"All-terrain" патики за планински велосипедизам со Вибрам ѓон. Од производителот:   S..
5,200ден.
Gaerne Nemy Green
"All-terrain" патики за планински велосипедизам со Вибрам ѓон. Од производителот:   S..
5,200ден.
Gaerne Olympia Plus
Патики за планински велосипедизам - G. Olympia Plus Произведени во Италија од Gaerne! Сите патик..
9,900ден.
Gaerne Rappa
Патики за планински велосипедизам - G. Rappa Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики на Ге..
9,800ден.
Gaerne Record
Gaerne - чевли за друмски велосипедизам производени во Италија! Италијанска традиција во велосипеди..
5,900ден.
Gaerne Rubber Heel Pad
Резервна гума за делот под петата на ѓонот - за Герне патики. ..
490ден.
Gaerne Speed Carbon
Фантастична цена на патика за друмски велосипедизам со карбон основа и БОА систем на затегнување и л..
13,500ден.
Gaerne Synchro + Carbon
Од овој модел на залиха има уште само еден број во големина 41! По одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! ..
20,900ден. 16,700ден.
Gaerne Tornado
Најновиот модел на Герне со Боа систем – по одлична цена! Супер лесна и ригидна чевла, чиј ѓон (н..
9,500ден.
Gaerne Tornado Carbon
Најновиот модел на Герне со карбонски ѓон и Боа систем – по одлична цена! Супер лесна и ригидна ч..
11,500ден.
Gaerne Vertical
Патики за планински велосипедизам произведени во Италија! GAERNE - италијанска пасија во велосипеди..
8,200ден.