Кошничката е празна!

Marker

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Marker Baron 13 EPF
Одличен фрирајд/туринг вез по одлична цена - сега веќе со 40% ПОПУСТ!!! Достапен само во големина 2..
19,900ден. 11,900ден.
Marker brake 110mm
Freeride кочница за скии до 110мм во широчина ..
1,500ден.
Marker brake 132mm
Freeride кочница за скии со широчина до 132мм ..
2,660ден.
Marker Crampon 113
Крампона која лесно се поставува на основната плочка на везот и помага при движење/искачување на пос..
3,600ден.
Marker Crampon 128
Крампона која лесно се поставува на основната плочка на везот и помага при движење/искачување на пос..
3,600ден.
Marker Kingpin 13 (100-125)
Нова МОЌ во турно скијањето! Супер лесен вез за турно скијање со одлична контрола при скијањето, ..
30,900ден.
Marker Kingpin 13 (75-100)
Нова МОЌ во турно скијањето! Супер лесен вез за турно скијање со одлична контрола при скијањето, ..
30,900ден.
Marker Kingpin Crampon 105mm
Crampon KINGPIN 105 mm (ski width 90-105 mm) ..
4,300ден.
Marker Kingpin Crampon 120mm
Crampon KINGPIN 120 mm (ski width 105-120 mm) ..
4,300ден.
Marker Tour F12
DIN Range 4 - 12 Recom. Skier's Weight < 120 kg Stand..
21,700ден.