Кошничката е празна!

Nalini

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Nalini Acqua JKT 2.0
Јакна за заштита од ветер - со лесна водоотпорна заштита Основни технички карактеристики: -водоо..
6,200ден.
Nalini AHS Tiliment MTB
Овој дрес на Налини е наменет за планински велосипедизам! На залиха само уште една големина: Ѕ! Од..
4,500ден. 2,250ден.
Nalini AHW WR Lady Tight
Совршен долен зимски дел, за сите девојки кои сакат комфор, а во исто време и соодветно ниво на зашт..
6,200ден.
Nalini AIS Click
Долен дел за велосипедизам oд италијанската компанија Налини. Модел кој има одлична дишливос..
6,200ден.
Nalini AIW Logo 2
Чорапи за велосипедизам и други активни спортови. Во овој модел се користи B.Bach мтаеријалот, ко..
950ден.
Nalini AIW Pro Gara Vest
Еле со одлични терморегулациони карактеристики! Отпорност на ветер 5/5 Одбивност на вода 3/5 Ди..
7,900ден. 5,530ден.
Nalini AIW XWarm 2.0
Овој долен дел од дрес за велосипедизам е идеален избор за возење во студени зимски денови! Тој ово..
9,800ден. 6,860ден.
Nalini Arietta
Елек за велосипедизам од италијанската компанија Налини. Лесен елек, наменет за заштита од ветер...
2,800ден.
Nalini Barcelona 1992
Долен дел од дрес за велосипедизам - произведен од едно парче материјал, минимизирајќи го со тоа бро..
7,700ден.
Nalini Bas Classica Jersey
Горен дел од дрес за велосипедизам од колекцијата Пролет-Лето 2021, на италијанската компанија Налин..
4,400ден.
Nalini Bas Cross Jersey
Горен дел од дрес за велосипедизам од колекцијата Пролет-Лето 2021, на италијанската компанија Налин..
4,900ден.
Nalini Bas Cross Jersey
Горен дел од дрес за велосипедизам од колекцијата Пролет-Лето 2021, на италијанската компанија Налин..
4,900ден.
Nalini Bas Ergo Mesh Jersey
Горен дел од дрес за велосипедизам од колекцијата Пролет-Лето 2021, на италијанската компанија Налин..
6,200ден.
Nalini Bas Freesport turchese
Летни ракавици за велосипедизам од најновата Пролет-Лето 2021 колекција на италијанската компанија Н..
2,800ден.
Nalini Bas Freesport verde
Летни ракавици за велосипедизам од најновата Пролет-Лето 2021 колекција на италијанската компанија Н..
2,800ден.
Nalini Bas Respect Jersey
Горен дел од дрес за велосипедизам од колекцијата Пролет-Лето 2021, на италијанската компанија Налин..
7,400ден.
Nalini Bas Turin 2006 Lady
Горен дел од дрес за велосипедизам од колекцијата Пролет-Лето 2021, на италијанската компанија Налин..
4,300ден.
Nalini Blu Merino
Чорапи за велосипедизам Материјал: мерино Висина: 19цм ..
700ден.
Nalini Blu Merino
Чорапи за велосипедизам Материјал: мерино Висина: 19цм ..
700ден.
Nalini Bow Vela blue
Чорапи за велосипедизам од најновата Пролет-Лето 2021 колекција на италијанската компанија Налини. ..
680ден.
Nalini Bow Vela burgundy
Чорапи за велосипедизам од најновата Пролет-Лето 2021 колекција на италијанската компанија Налини. ..
680ден.
Nalini Carena red
Модел од есен/зима колекцијата на Налини - идеално решение за денови кога има големи температурни ра..
9,300ден. 6,500ден.
Nalini Carezza
Женски основен слој! Модел кој е од најновата летна колекција на Налини – за 2018 година! До 28 ..
2,200ден.
Nalini Carpegna
Модел од зимската колекција „Бјанки Милано“ на Налини - посветена на Бјанкистите! :) Компактен фи..
7,500ден.
Nalini Classic Winter
„Рејс“ фит ракавици од есен/зима колекцијата на Налини, изработени од Термоспорт, водоотпорен матери..
2,900ден.
Nalini Closter
Овој производ ќе биде достапен од 25ти јуни. Ракавици за велосипедизам со „рејсинг“ фит. Анато..
2,400ден.
Nalini Cottilion
Долен дел од дрес за велосипедизам, од најновата Пролет-Лето 2021 колекција на италијанската ко..
6,200ден.
Nalini Crit
Чорапи со висок процент на волнени влакна, со тоа и многу топли и меки на допир, а во надополнување ..
820ден.
Nalini Crit
Чорапи со висок процент на волнени влакна, со тоа и многу топли и меки на допир, а во надополнување ..
820ден.
Nalini Crit 3L Jacket
Ова е горен дрес од есен/зима колекцијата на Налини. Има двојна намена всушност: може да се носи как..
10,500ден.
Nalini Davoli
Овој производ ќе биде достапен од 25ти јуни. Модел од колекцијата „Бјанки Милано“ на Налини - пос..
5,900ден.
Nalini Estate Lady
Основен слој со специфичен женски крој - Анатомски крој без шефови - за дополнителен комфор. - Л..
2,500ден.
Nalini Fulmine 2
Овој производ ќе биде достапен од 25ти јуни. Чорапи за велосипедизам и други активни спортови. В..
800ден.
Nalini Gara
На залиха само Ѕ големина Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!! Камашни за велосипедизам со одлична терм..
3,100ден. 1,550ден.
Nalini Murata
Дрес со кратки ракави, но фина термо изолација. Дел од Налини колекцијата со логото на „Бјанки Мила..
7,900ден.
Nalini Nanodry Arm
Ракави со термо заштита за возење во студени денови. Силиконизиран грип во делот на бицепсите. Реф..
2,800ден.
Nalini Nanodry Leg
Ногавици со термо заштита за возење во студени денови. Силиконизирани детали за подобар грип околу ..
3,400ден.
Nalini New Pure Mid gloves
Ракавици за велосипедизам со анатомски фит. - силиконизирани додатоци во делот кај дланката, за д..
2,500ден.
Nalini Osio
Ракавици од есен/зима колекцијата на Налини, под логото на „Бјанки Милано“. Модел чиј надворешен ..
2,900ден.
Nalini Paris 1924
Ова е модел од највисоката т.н. „црна серија“ на Налини - која претставува инкорпорирање на највисок..
8,600ден.
Nalini Rankin
Чорапи за велосипедизам од најновата Пролет-Лето 2021 колекција на италијанската компанија Налини. ..
830ден.
Nalini Rankin
Чорапи за велосипедизам и други активни спортови. Ултралесни, дишливи и антибактериски третирани...
800ден.
Nalini Red Arm
Ракави - растегливи, ликра! Основни карактеристики: растеглив материјал со УВ заштита, силиконизи..
2,000ден.
Nalini Red Leg
Ногавици - растегливи, ликра! Основни карактеристики: растеглив материјал со УВ заштита, силикони..
2,700ден.
Nalini Redmon
Овој производ ќе биде достапен од 25ти јуни. Чорапи за велосипедизам и други активни спортови. В..
800ден.
Nalini Redmon
Чорапи за велосипедизам од најновата Пролет-Лето 2021 колекција на италијанската компанија Налини. ..
800ден.
Nalini Roma 1960
Ова е модел од највисоката т.н. „црна серија“ на Налини - која претставува инкорпорирање на највисок..
9,800ден.
Nalini Santerno black
Модел од колекцијата есен/зима на Налини под логото на „Бјанки Милано“ - посветен на Бјанкистите :) ..
6,500ден. 5,200ден.
Nalini Somerset
Основен слој со кратки ракави од италијанската компанија Налини Анатомски фит, кој легнува фино н..
2,100ден.
Nalini Warm Lady Jersey
Женски, горен дрес за сезона есен-зима, кој благодарение на структурата на материјалот, нуди заштита..
6,200ден. 4,960ден.