Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Ice ScrewUp

Black Diamond Ice ScrewUp
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 3
680ден.
475ден.
 
   - ИЛИ -   

Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!!

Торба за организирање и чување на клинови за мраз.
Собира 6 клина и има внтраешен џеб за чување на заштитните капици на клиновите.
Тежина: 80гр

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond, Ice Screw Up