Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond 60cm/18mm nylon

Black Diamond 60cm/18mm nylon
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 10
390ден.
 
   - ИЛИ -   

Најлонска гуртна - на залиха имаме само во жолта боја.
Должина: 60цм
Широчина: 18мм
Тежина: 36г

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, гуртна, runner