Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi EVO celeste

Bianchi EVO celeste
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 2
1,150ден.
890ден.
 
   - ИЛИ -   

Должина: 180цм
Ширина: 3цм
Дебелина: 3мм во средниот дел – 0.5мм на краевите
Тежина: 77гр (секој комплетиран сет)
Во пакечето е вклучено: 2 цели должини на ленти, 2 кратки лентички, 2 црни лепенки, 2 црни капачиња/завршетоци со карбон финиш и лого на Бјанки.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:



Клучни зборови: Bianchi Evo