Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Rocco Carbon black

Bianchi Rocco Carbon black
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 4
2,100ден.
 
   - ИЛИ -   

Држач за бидон, произведен од Елит во Италија - за Бјанки, со инјектирање на карбон влакна
​Тежина: 25 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bianchi, rocco